Telefon tavsiyesi yardım

Bu konuyu okuyanlar

Skywalker001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum hem tasarım hemde performans açısından ne önerebilirsiniz?
Butce maximum 1300 TL g3 düşündüm ama size de sormak istiyorum

butu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben 1300 e lg g4 aldım ama delta garanti

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum hem tasarım hemde performans açısından ne önerebilirsiniz?
Butce maximum 1300 TL g3 düşündüm ama size de sormak istiyorum

Merhaba,

Bu fiyat bandinda lg g4 almanizi tavsiye ederim. Sd808+3gb ram+32gb rom donanimi ile 1300 kira bandindaki en performansli urun g4. Ayrica urun ekran ve kamera konularinda piyasanin en iyileri icinde yer aliyor. Urunun teknoloji magazalari ve lg shop'lardaki satis fiyati 1800-2000 tl civari fakat hepsiburada ve kipa'dan 1200-1400 tl civarinda alabilirsiniz. Acikcasi bu fiyat bandindaki en iyi buldugum urun g4. Urun uygun fiyatina ragmen ust segment olmasi cok iyi bir firsat.

Alternatif olarak performans acisindan tavsiye edebilcegim bir diger urun asus zenfone 2 32gb modelidir.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Ben olsam g4 alırdım fakat şunları bilmen gerekli. Mikrofonu kötü. Gerçekten kötü. Gorilla glass 3 kullanıyor ve ortalama bir cihazdan hızlı şarj etse de bir hızlı şarj teknoloji si yok. Onun dışında gerçekten iyi telefon. Kardeşimin bütçesi de aşağı yukarı aynı ve g4 siparişi vereceğim. Ha birde çok acelen yoksa şu başbakanlık seçimi bitsin ve dolar ufak bir düşüş yaşasın 100 TL gibi bir fiyat cebinde kalır. Onla da gorilla glass 3 açığını güzel bir koruma alarak veya bir kılıf alarak kapatırsın.