Telefon Tavsiyesi Kararsızım?

Bu konuyu okuyanlar

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşlar. Telefon tavsiyesi almak istiyorum sizlerden. Film dizi izleyen, fotoğraf çeken bir insanım yani şarj ve kamera benim için önemli. Aklımda bir kaç telefon var fakat çok kararsız kaldım. Bütçem 2500.
Note 5
Samsung S7
Iphone 6

Note 5 i çok beğendim fakat bir sıkıntı çıkarır mı?

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
S7
Edit arkadaşımda var çok çok memnun 7.0 la çok daha güzel oldu
Edit2 note 5de üzecek cihaz değil fakat depolama az.

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
32 gb yeterli olmaz mı sizce? 350 tl daha ucuz olduğu için note 5 aklıma daha çok yattı
Sistem de yer tutacak yetmeyebilir ben xiaomi kullanıyorum sırf depolama için mi 5 değil redmi note4 aldım miUI Touchwiz'e göre çok daha hafif olmasına rağmen yaklaşık 10gb lık alan kaplıyor 20gb kullanacaksınız maximum bunu bilin alın ama yok ben çok depolama kullanmam derseniz note5 de oldukça iyi bir telefondur

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Kısa süre note 5 7 aydan beri s7 kullanan biri olarak söylüyorum. s7 daha mantıklı
S7nin kamersdı düşük ışıkta daha başstılı
Batarya olarak da daha iyi
Ekran olarak da kağıt üstünde fark yok gibi gorunsede biraz daha başarılı gibi
Ayrıca hafıza kartı desteği de önemli avantaj
Çoğu yoğun kullanım senaryodunda s7 günü çıkarır ama note 5 yerı gelir tıkanır.
Ha dizi izleyen fotoğraf çeken birine gün boyunca note 5 yeter ama yinede s7 her konuda daha başarılı
Note 5 sadece büyük ekean ve s pen avantajı var

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
hocam s7 edge kullanıyorum aşırı memnunum yani s7 ile bi farkı yok zaten ekranı daha küçük kavisi yok ve bataryası düşük geri kalanı aynı depolamada note 5 bence üzmez s7 al bence

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İphone özellikle batarya yönünden seni tatmin etmez bence,S7 daha iyi diyebilirim ben olsam en iyi seçenek olarak onu tercih ederdim.:)

Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Bana Yardım edin 1000tl ile 1500tl arasi butçem var ben oyun oynayan bol bol foto ceken biriyim kameralari iyi olsun perfirmasida oneriniz nedir ? yardim pls?

Reaksiyon puanı
4
bundan baska tavsiyen var mi meselea aklimda sunlar var sence bu sene bunlari almak deger mi general mobile 5 plus ve zenfone 2 daha cok aklimda 5 var bunlar drger mi ve sizlerinde onerileri var mi baska ?

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
bundan baska tavsiyen var mi meselea aklimda sunlar var sence bu sene bunlari almak deger mi general mobile 5 plus ve zenfone 2 daha cok aklimda 5 var bunlar drger mi ve sizlerinde onerileri var mi baska ?
mi5 gm5+ dan çok daha iyi bir cihaz gm5+ ancak güncelleme olarak geçebilir fakat mi5e 7.0 beta olarak geldi 64gb ı gittgidiyorda vardı galiba bulabilirseniz alın zira ben bulamadım rn4 aldım bundan da memnunum fakat mi5 daha üstündü

Reaksiyon puanı
4
rn 4 ne acaba
--- Gönderi Güncellendi ---
mi5s nasildir mi 5 serisinden tavsiyeniz nedir mi5 mi mi5s mi yoksa mi5prime mi ve 32gb modrl bana yeter 64 cok

Reaksiyon puanı
4
Arakadaşlar Mi5 Prime aklima yatti kamerasi helele destan yazmis arka kamerzi ve on kamersi OİS DESTEGİ var parmak izi okuyucu var 1080p IPS LCD ekran 32 gb hafiza metal kasa herseyi hosuma gitti sizce telefon nasil arakadaslar mi5s tavsiye etmeem su kameralarinda OİS desteyo yok ve arka kamerasi mi5prime gore daha dusuk . SİZİN GORUSLERİNİZ NEDİR ?

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arakadaşlar Mi5 Prime aklima yatti kamerasi helele destan yazmis arka kamerzi ve on kamersi OİS DESTEGİ var parmak izi okuyucu var 1080p IPS LCD ekran 32 gb hafiza metal kasa herseyi hosuma gitti sizce telefon nasil arakadaslar mi5s tavsiye etmeem su kameralarinda OİS desteyo yok ve arka kamerasi mi5prime gore daha dusuk . SİZİN GORUSLERİNİZ NEDİR ?
ayrı konu açın