Telefon seçiminde kararsız kaldım

Telefonlardan hangisi

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

MekansizSair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben genellikle telefonda fotograf cekilen ve sosyal mediada takilan birisiyim cok nadir oyun oynarim sizce p30 pro mu , s10+ mi yoksa xs max mi almaliyim hepsi birbirinden guzel ve hepsinin birbirinden ozel ozellikleri var
2. Sorum ise yurt disindan almayi dusunuyorum yurt disinda p30 pro aldigimizda yaninda saat hediyesi varmi
Simdiden hepinize tesekkur ediyorum ?

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ben genellikle telefonda fotograf cekilen ve sosyal mediada takilan birisiyim cok nadir oyun oynarim sizce p30 pro mu , s10+ mi yoksa xs max mi almaliyim hepsi birbirinden guzel ve hepsinin birbirinden ozel ozellikleri var
2. Sorum ise yurt disindan almayi dusunuyorum yurt disinda p30 pro aldigimizda yaninda saat hediyesi varmi
Simdiden hepinize tesekkur ediyorum ?
P30 arka kamerada zoom ve batarya olarak daha iyi ama kamerasında ois yok. Geriye kalanlarda s10 plus daha iyi ve kamerasında ois var

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dışardan alacaksan xs max ama samsung s10+ burda ve yurt dışında hemen hemen aynı fiyat yani ya yurt dışı xs max yada yurt içi s10+. Ben olsam s10+ yada xr alır geçerdim garanti ve fatura gibi şeyler kullanırken & satarken önemli şeyler. ;)

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
XS Max çok çok pahalı bir cihaz ama IOS almak istiyorsan çok uzun süre götürür seni. Android tarafında da P30 Pro yerine S10+ öneririm, genel olarak daha iyi.