Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

BeratKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba yeni telefon almayı düşünüyorum benim baktığım telefon şu anlık Xiaomi Redmi Note 9 Pro çok oyun oynamam 1 ya da 2.30 saat LoL veya 8 ball pool oynarım PUBG çok oynamam sizce bu fiyata hangi telefon alabilirim fotoğraf ve video çekmeyi severim bunun haricinde Instagram Twitter TikTok takılırım harici olarak film izlerim

6500-7000TL bütçe

JanRuan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
huawei marka telefon ve leptop kullanıyorum. Memnunum

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,989
O fiyat bandında alabileceğiniz en kaliteli telefon M33'dür.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
arkadaşlar merhaba yeni telefon almayı düşünüyorum benim baktığım telefon şu anlık Xiaomi Redmi Note 9 Pro çok oyun oynamam 1 ya da 2.30 saat LoL veya 8 ball pool oynarım PUBG çok oynamam sizce bu fiyata hangi telefon alabilirim fotoğraf ve video çekmeyi severim bunun haricinde Instagram Twitter TikTok takılırım harici olarak film izlerim

6500-7000TL bütçe
İkinci el S10 plus bak.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Almadan önceki kontrolleri ve yapılması gerekenleri bilmiyorsan alma zaten…
Kontrolle alakası yok ikinci el almam, sebebi basit bu ülkede ikinci ellerin fiyatı sıfırla yarışıyor, ülkede değer kaybeden birşey yok, konu arabaysa dahada beter, ikinci elin sıfırından pahalı olduğu dünyada tek ülkeyiz.

Ciddi fark olması lazım almam için

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,989
Kardeşim şu ülkede Allah için ikinci el önerme, bu ülkede ikinci el pense almam öyle diyim
Ülkemizde dolandırıcılar ya da kendiniz zeki sananlar özellikle 2. el piyasasında fazla ama üstte belirtildiği gibi gerekli kontroller yapıldıktan sonra alınır, param güvende bunların önüne geçmek için var zaten...

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Ülkemizde dolandırıcılar ya da kendiniz zeki sananlar özellikle 2. el piyasasında fazla ama üstte belirtildiği gibi gerekli kontroller yapıldıktan sonra alınır, param güvende bunların önüne geçmek için var zaten...
Kardeşim ne hileler dönüyor en bilenine bile iteliyorlar çürük ayıplı malı, büyük konuşmanın lüzümu yok gelir başınıza ondan sonra haklıymış James Howlett dersiniz, yeri geliyor bu ülkede sıfır aldığın araç kazalı vs çıkıyor adam nereden bilsin?

Dünyanın en ahlaksız ticareti Türkiyede dönüyor, bunun sebepleri basit ülkecek ahlaksızlaştık, ekonomi berbat çalışarak alın teriyle birşey kazanamıyorsun birşeylerin sahibi olamıyorsun sistem seni ahlaksızlığa itiyor.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
İyi güzel diyorsun da 7000tl ye 0 iyi cihaz kaldı mı? Önerdiğim cihaz 0 cihazlardan daha iyi.
S10 plus benim s21 fe den daha iyi bunu biliyorum, ama bu ülkede ikinci el işine girmek çok riskli, s10 plus ı anca şu şekil alırım mahallenin 70 yaş nine yada dedesinde olur telefonu oğlu almıştır dede nine telefonu aç kapa yapar naftalin kokan evinin salonunda biblo gibi kullanır hatta kullanmaz bile, İnternete bile girmez gazete okur evde araştırmak için büyüteçle okuduğu kitaplığı ansiklopedi si vardır, 3310 kullanır gibi s10 plus kullanır.

Anca o şekilde alırım ikinci el telefon ?

Hiko_baba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

6500-7000TL bütçe

Odudbwu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

6500-7000TL bütçe
Tec
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tecno marka cihazlara bak fiyt perfonmas cihazlari