Bu konuyu okuyanlar

EGEMEN ŞENGÜL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar kamera konusunda şu telefonlar arasında kaldım sizce hangisi en iyi sonuçları verir yardımcı olursanız sevinirim benim yazdıklarım hariç telefon önermeyin
Asus Zenfone 3 Zoom (FAVORİM BU)
Huawei p9
Asus Zenfone 3 normal olan
Casper via f1
Samsung galaxy a7 2017

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zenfone 3 zoom fiyatına kamerası daha iyi üstelik daha güçlü cihazlar alabilirsin yalnız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
tasarımda önemli bir etken ne önerirsiniz sony xperia xz yi tasarım yüzünden beğenmiyorum
ZF3 Zoom Sd625 kullanıyor o fiyata kabul edilecek bir işlemci değil kesinlikle
O fiyatlarda biraz üstüne S7 Edge var. S7 var yine HTC 10 var , İthalatçısı 2100 garantilisi 2900 Mate 9 var gecesini bilemem ama gündüzü Zoom Sden iyidir bokeh efektini de çok iyi yapıyor huawei cihazlar.
Zoom S o işlemciyle o fiyata alınacak bir cihaz değil. Snapdragon 820li veya 820 ayarında işlemcilere sahip 2016 Amiral gemileri satılıyor o fiyatlara

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
ZF3 Zoom Sd625 kullanıyor o fiyata kabul edilecek bir işlemci değil kesinlikle
O fiyatlarda biraz üstüne S7 Edge var. S7 var yine HTC 10 var , İthalatçısı 2100 garantilisi 2900 Mate 9 var gecesini bilemem ama gündüzü Zoom Sden iyidir bokeh efektini de çok iyi yapıyor huawei cihazlar.
Zoom S o işlemciyle o fiyata alınacak bir cihaz değil. Snapdragon 820li veya 820 ayarında işlemcilere sahip 2016 Amiral gemileri satılıyor o fiyatlara
Bak iyi günüm deyim Murat kardeş sana katılıyorum :) doğru söylüyorum o fiyata 625 işlemcili bir telefona vermek çok mantıklı değil tamam kamerası güzel ama işte insanı eli gitmiyor

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Belirli nesneleri çekmeyi seviyorsan(bokeh) p10 ithalatçı öneririm o cihazın kronik sorununu hiç duymadım.
Manzara çekeceksen S7 öneririm.

EGEMEN ŞENGÜL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Belirli nesneleri çekmeyi seviyorsan(bokeh) p10 ithalatçı öneririm o cihazın kronik sorununu hiç duymadım.
Manzara çekeceksen S7 öneririm.
ithalatçı garantili telefonlarda güncelleme gelip gelmeyeceği konusunda endişeliyim daha önceki telefonumda gelmedi çünkü

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
ithalatçı garantili telefonlarda güncelleme gelip gelmeyeceği konusunda endişeliyim daha önceki telefonumda gelmedi çünkü

Yahu derdin güncelleme olsun kendin yüklersin ne olcak ? neden takıyo insanlar bu kadar güncellemeye allah aşkına her güncelleme bir öncekini aratıyo zaten.

Garantisini düşün güncelleme yerine

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Sadece kamera odaklı cevap verecek olursam Zenfone 3 Zoom ile Huawei P9 en iyi tercihler. Ancak, hem kamera hem genel değerlendir dersen en iyi seçim bu telefonlar arasında Huawei P9 olur.