Telefon önerisi max 2400

Dragon734

Üyecik
Yasaklı
Merhaba arkadaşlar, 2400 tlye kadar telefon almak istiyorum. İphone istemiyorum. Ve samsung da istemiyorum. Bana bu ikisi dışında ne önerebilirsiniz ?
bütçe max 2400 tl.

Dragon734

Üyecik
Yasaklı
Lg yi beğendim, G4 vs V10 ikiside çok güzel cihazlar.

Aklımda olan modeller şuanda ; G4,V10,Z5 sizce hangisi ?

Dragon734

Üyecik
Yasaklı
G4 te kronik sorunlar var mı bu önemli. italatçı almıycam turkcell den almayı düşünüyorum. kronik sorunlar olduğu doğru mu ?

Uber

Profesör
g4 veya v10 önermez misin?

Lg istiyorsanız illa bence v10 güzel ve şık bir cihaz g5 düşmesini bekleyebilirsiniz yada v10 alır kullanırsınız.

820 ile yapıp 808 ile yapılamayacak hiçbir işlem yok sonuç da mobil cihaz da yapılan işler belli sadece 2-3 sn fark ile yaparsın işlemi oda gerçek hayatta pek etki etmez en azından bunlar bana göre

...Görkem...

Profesör
Merhaba arkadaşlar, 2400 tlye kadar telefon almak istiyorum. İphone istemiyorum. Ve samsung da istemiyorum. Bana bu ikisi dışında ne önerebilirsiniz ?
bütçe max 2400 tl.

Merhaba,

Ben bu fiyat bandinda android platformunda hepsiburada'dan samsung s7 almak guzel bir tercih olur. Ama samsung istemediginizi belirtmissiniz.

O zaman bu fiyat bandinda alabilcegin bir diger guzel urun lg g5. Az once baktim hepsiburada'da 2070 tl. Cok uygun fiyat. Urunun sd820 olmasi hem isi hem performans anlaminda cok iyi bir islemci oldu. Bu konuda zaten bi artisi var g5'in. Urunun cok begendigim noktasi ise arka kamerasi oldu. Urun iki kamerayi kullandigi anda 135° lik bir aciya sahip oluyor. Bu konuda gercekten cok iyi. Ekran konusunda da g4'deki basariyi g5'de de yakalamis ve daha iyiye tasimis.

Urunun tek begenmedigim yani kasa malzeme kalitesi. Cerceveler aluminyum ama uzerindeki boya o metal hissini oldurmus. Arka tarafinda plastik olmasi en yakin rakipleri s7 ve htc10'un gerisinde kalmasina neden olmus bu konuda. Ama bu ozellikleri 2070tl gibi bir fiyata alirsaniz cok karli bir is yapmis olursunuz.

Süleyman Alkan

Profesör
Yasaklı
Lg V10 şık donanım olarak ta iyi bir cihaz parmak okuyucu sensörü 2. ekranı çelik yan tasarımı çok iyi batarya performansı dışında yoğun kullanımda ekran parlaklığı %85 birçok sosyal medya hesabı tarayıcı kullanımı tüm gün sdn forum ile günü çıkaramıyorum

FOM

Profesör
Onursal Üye
lg g5 şuandaki dediğin fiyata göre en iyisi ve yeni çıkan telefon