iPhone telefon önerisi iphone

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

livane08

Üyecik
arkadaşlar yaz tatilinde babama iphone telefon almayı düşünüyorumda şuanki kullandı iphone 6 üst modele geçmeyi istiyor acaba hangi model iyidir 64gb lık bi telefon önerebilirmisiniz özellikleride iyi olan bütçe bilmiyorum

livane08

Üyecik
şuanki kullandı telefon zaten iphone 6 32gblık telefon kullanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben ona iphone x max düşünmüştüm ama hiçte fiyatlarını bilmiyorum

ben ona iphone x max düşünmüştüm ama hiçte fiyatlarını bilmiyorum

Tommy Vercetti

Profesör
Max 3500₺ bütçe ile sıfır olarak en fazla iPhone 7 32gb alınabilir. 64 lük versiyonu yok 128 lik var oda 4000₺ den başlıyor.

arkadaşlar yaz tatilinde babama iphone telefon almayı düşünüyorumda şuanki kullandı iphone 6 üst modele geçmeyi istiyor acaba hangi model iyidir 64gb lık bi telefon önerebilirmisiniz özellikleride iyi olan bütçe bilmiyorum
İphone 9/SE 2'yi bekleyin derim. 4000-4500 arası bir fiyatla satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

İkinci ele güvenmiyorsa o bütçeye iPhone alınmaz. Android tarafına yönelmenizi öneririm. iPhone alınacaksa minimum iPhone 8 alınmalı. Onun da fiyatları bütçenize uymuyor.

livane08

Üyecik
siz iphone modeli önerin efendim bütçe sıkıntı yok babam onu halleder çevremiz cok oldu için o sıkıntı olmaz

Bütçenizde sıkıntı yoksa iPhone 8 , 8 Plus’dan sonra çıkan hepsini alabilirsiniz. Pil önemliyse iPhone 11 alın ele avuca sığan bir şey isterseniz Xs , 11 Pro alın o zaman.

livane08

Üyecik
16bin tl para verilir fakat düşüp kırıldında birsürü masraf

arada bi sakarlı tutuyor düşürüyor telefonu :D düşürmese düşünürdük onu ama malesef

Son mesajlar