Telefon Önerisi en fazla 3000 tl

Bu konuyu okuyanlar

Uğurcan Biçen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba telefonum bozulduğu için hızlı bi şekilde telefona ihtiyacım var bütçem en fazla 3000 TL
Özellikle kamera performansı sonrasında ise oyun performansı önemli benim için

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
OnePlus 5T alabilirsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
5T'nin EİS benim izlediğim videolarda 4K'da gerçekten iyi çalışıyor ama FHD 60 FPS'de iyi değil (güncellemelerle ne katıldı bilemem ilk başlarda OnePlus 5(evet 5) 4kda yamuluyordu güncelleme ile düzeltmişlerdi. Ama o fiyatlarda en iyi kamera deneyimi 3300 TL'ye ithalatçı garantili Note 8de

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama OİSin yokluğu fotoğraflarda aslında gece fotoğraflarında sbait ve sakin durmayı gerektirecek oisli cihazlara göre

Son düzenleyen moderatör:

Uğurcan Biçen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5T'nin EİS benim izlediğim videolarda 4K'da gerçekten iyi çalışıyor ama FHD 60 FPS'de iyi değil (güncellemelerle ne katıldı bilemem ilk başlarda OnePlus 5(evet 5) 4kda yamuluyordu güncelleme ile düzeltmişlerdi. Ama o fiyatlarda en iyi kamera deneyimi 3300 TL'ye ithalatçı garantili Note 8de

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama OİSin yokluğu fotoğraflarda aslında gece fotoğraflarında sbait ve sakin durmayı gerektirecek oisli cihazlara göre
Aralarında yaklaşık 700 tl gibi bir fark var sanırım 5T daha mantıklı oluyor

Pixpi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
5T kullanıcısı olarak söylemeliyim ki kamerası bahsedildiği kadar kötü değil. Telefon kamerasından alabileceğin güzel bi performansı mevcut. OIS telefonun tek eksik yanı ama stok kamera uygulaması gayet güzel iş görüyor 1080p 60FPS video modu dışında.

Uğurcan Biçen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5T kullanıcısı olarak söylemeliyim ki kamerası bahsedildiği kadar kötü değil. Telefon kamerasından alabileceğin güzel bi performansı mevcut. OIS telefonun tek eksik yanı ama stok kamera uygulaması gayet güzel iş görüyor 1080p 60FPS video modu dışında.
Fotoğraf performansı için bu segmentteki telefonlardan daha iyi olduğu söyleniyor, sence nasıl