Telefon Öneri 3650 Tl ye Kadar Fiyat Aralığı

Bu konuyu okuyanlar

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Fikrinize saygı duyarım ama xiaomi = kötü yazılım değil 1 yıldır Mi 9T kullanıyorum güncellemelerden sonra pil performansının düşmesi dışında bir sorun yaşamadım zaten bu sorunu da sıfırlayarak çözdüm.
bende sizin fikrinize saygı duyuyorum ama tek sorun yaşayan ben miyim arayüzde buglar pil performansının düşmesi ve hemde daha 1 aylık cihaz mi note 10 lite ve şu son zamanlardada sensör sıkınıtısı canımı sıkmaya başladı telefon kronik sorunlu ya satacam mi note 10 liteı

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
bende sizin fikrinize saygı duyuyorum ama tek sorun yaşayan ben miyim arayüzde buglar pil performansının düşmesi ve hemde daha 1 aylık cihaz mi note 10 lite ve şu son zamanlardada sensör sıkınıtısı canımı sıkmaya başladı telefon kronik sorunlu ya satacam mi note 10 liteı
Sizin yerinizde olsam satardım. Peki tekrardan xiaomi markalı bir cihaz almayı düşünür müsünüz ? Sonuçta bu hatalar yazılımsal ve güncellemeyle çözülebilir.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Satın Realme 7 Pro alın.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Sizin yerinizde olsam satardım. Peki tekrardan xiaomi markalı bir cihaz almayı düşünür müsünüz ? Sonuçta bu hatalar yazılımsal ve güncellemeyle çözülebilir.
ne xiaomisi kardeşim ya şimdi kullananlar beni yanlış anlamasında sırf evofone ulaşabilmek için 15 20 dk telefonda bekledim yazılımı bana göre çöp çok bug var ve stabil değil pil performansı iyi değil hala hard resette attım halbuki bir daha ki hafta letgodan satışa çıkaracağım realme 7 pro veya oppo reno 4 almayı planlyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

3600 tl civarı satabilirmiyim sence

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
ne xiaomisi kardeşim ya şimdi kullananlar beni yanlış anlamasında sırf evofone ulaşabilmek için 15 20 dk telefonda bekledim yazılımı bana göre çöp çok bug var ve stabil değil pil performansı iyi değil hala hard resette attım halbuki bir daha ki hafta letgodan satışa çıkaracağım realme 7 pro veya oppo reno 4 almayı planlyorum

3600 TL'ye satılmaz, 3200 3300 civarlarında satabilirsiniz bence.

Bir de, mi note 10 lite'da cam ve metal kasa var. Hem 7 Pro hem de Reno 4 plastik malzeme kullanıyor. Alışabilir misiniz, bunu düşünmelisiniz bence.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
3600 TL'ye satılmaz, 3200 3300 civarlarında satabilirsiniz bence.
oo 3500 e gitseydi üstünü tamamlardımda 3300 de zor tamamlarım neyse bi bakıcaz artık yapacak bir şey yok kurtulucam en yakın zamanda belki 27 kasımda falan yine indirim olur

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

3600 e satarsan iyi. Sıfırı 3900-4200.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
oo 3500 e gitseydi üstünü tamamlardımda 3300 de zor tamamlarım neyse bi bakıcaz artık yapacak bir şey yok kurtulucam en yakın zamanda belki 27 kasımda falan yine indirim olur
3500 civarı veya altında Oppo reno 4 lite ve realme 7 var. ikisi de plastik ve bu ikisinde de 12nm işlemci var. Bu cihazlara geçmeniz pek mantıklı olmaz bence.
3699 TL'ye ağırlık kalınlık ve malzeme kalitesi sorun olmazsa Samsung M51 güzel bir seçim olabilir.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
3500 civarı veya altında Oppo reno 4 lite ve realme 7 var. ikisi de plastik ve bu ikisinde de 12nm işlemci var. Bu cihazlara geçmeniz pek mantıklı olmaz bence.
3699 TL'ye ağırlık kalınlık ve malzeme kalitesi sorun olmazsa Samsung M51 güzel bir seçim olabilir.
m51 almam kanka tuğla gibi minote 10 liteda öyle zaten bilğim ağrıyor uzun kullanımda
haftaya tanıdık telefoncuya gidicem oda realme ve opponun yetkili satıcısı bulunduğum şehirde sorucam bakalım realme 7 pronun üstüne veya oppo reno 4 ün üstüne ne kadar isteyecek