Soru Telefon Matrix ekranı oldu, yazılımsal mı kolonya mı? Note 10 pro

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,237
Arkadaşlar dün telefonu dezenfekte edeyim dedim kolonyayı beze fıslamak yerine telefona fısladım sonra sildim, 5 dakika sonra telefonla işim bitti ekranı kitledim sonra açmaya çalıştım açılmadı simsiyah ekran sonra enlemesine sırayla yeşil parlak çizgiler geldi önce bir tane sonra sürüsüyle çıktı ondan sonra telefon açıldı, ilk defa başıma geldi bu olay öncesinde mi8 lite kullandım, yaşayan var mı bilmiyorum ama bu olay yazılımsal mı yoksa kolonya mı anlamadım gerçi kolonyayı çok fıslamadım 3 kere uzaktan birde arkasına fıslayıp sildim sadece

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Yazılımsal olacağını sanmıyorum ama kolonyadan birşey olacağını da sanmıyorum.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,237
Yazılımsal olacağını sanmıyorum ama kolonyadan birşey olacağını da sanmıyorum.
Sebep ne olabilir peki çok enteresan oldu çünkü 5 dakika ekran gitti yeşil parlak çizgi oldu sonra düzeldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kolonya kaçmış olabilir kuruduktan sonrada düzgün açılmıştır
Kardeşim tam şöyle oldu kolonya sürdüm 2 dakika sonra ekran yeşil çizgi oldu 5 dakika öyle kaldı sonra ekran açıldı toplamda 10 dakikalık bir mevzu

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Belki matrix 4 filminde seni de görebiliriz :D . Şaka bir yana bastırdıysan ekranı silerken sokette oynama olmuş olabilir.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
5 dakikada geçtiyse, sorun basit.
Cihazın komponentlerinden birisine kolonya girmiş ve bu duruma sebebiyet vermiş olabilir, buharlaşan bir madde olduğu için de sorun sonradan çözülmüş olabilir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,237
Belki matrix 4 filminde seni de görebiliriz :D . Şaka bir yana bastırdıysan ekranı silerken sokette oynama olmuş olabilir.

Sokette problem yok morpehus olarak girecem son dakikalarda ?

5 dakikada geçtiyse, sorun basit.
Cihazın komponentlerinden birisine kolonya girmiş ve bu duruma sebebiyet vermiş olabilir, buharlaşan bir madde olduğu için de sorun sonradan çözülmüş olabilir.

Aynen öyle olmuş herşeyi geçtim daha 2 ay oldu 4300₺ para verdim gitseydi üzülürdüm borçla almadım ama para kolay kazanılmıyor

Hoşgeldiniz bay Anderson diye bir ses duyarsan telefondan uzaklaş

Sorun çözüldüyse endişelenmene gerek yok bence. Bir dahakine daha dikkatli ol yoksa ajanlar seni yakalayabilir.

Çözüldü kardeşim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoşgeldiniz bay Anderson diye bir ses duyarsan telefondan uzaklaş

Sorun çözüldüyse endişelenmene gerek yok bence. Bir dahakine daha dikkatli ol yoksa ajanlar seni yakalayabilir.

Bay Anderson konuşamayacaksanız telefon kullanmanın ne faydası var ?

Ekli dosyalar

• images (22).jpeg
    images (22).jpeg
    5.1 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme: