Sizin tercihiniz nedir?

• Xiaomi 5 prime

Kullanılan: 0 0.0%
  • General Mobile Gm 6

• Samsung C7

• Kaan N1

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

4hmet_e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000-1300 tl fiyat aralıgına bakılınca çoğunlukla telefon özellikleri birbirine benziyor bu konuda çok araştırmalar yaptım ama hepsi kağıt üzerinde kalıyor kullanan yorumu çok önemli bu tür şeylerde.
İncelediğim telefonlar,
  1. Xiaomi mi 5 Prime (5s den daha cazip geldi)
  2. Samsung C7
  3. Kaan N1
  4. General Mobile Gm6
İncelediğim kadarıyla yazılım konusunda Google destekli GM6 ancak yazılım kadar donanım da çok önemli, donanım konusunda da mi 5 prime daha üstün olduğunu gördüm. Almak konusunda da en çok Gm6, Mi 5 Prime ve Mi 5s arasında kalmıştım şu an kararımı veremedim.
Telefon konusunda önceliğim, kamera, işlemci,rem,depolama ve parmak izi okuyucusu.
Kullanan arkadaşlardan ricam iyi ve kötü özelliklerini paylaşmalarını istiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ5sin iki varyasyonu var 32GB depolama ve 4GB RAM
64GB depolama ve 3GB ram ben de kardeşime Mİ5S almayı düşünüyorum ve 32GB depolama 4GB RAM seçeneğini tercih edeceğim sanırım.
Mİ5S ile Mİ5 Prime arasında Mİ5 prime da 3GB RAM var. Mİ5Sin durumu yukarda belirttiğim gibi Mİ5in 128 gb modeli olan Mİ5 PRO 4GB RAMe sahip fiyatı da daha yüksek.
Kamera noktasında video mu fotoğraf mı ? Mİ5S kamera sensörü olarak daha iyi haliyle fotoğrafları daha iyi genellikle video kalitesi de daha iyi olacaktır fakat Mİ5 , Prime ve Proda OIS var videoda sarsıntıyı önleyen bir parça sarsıntısız video istiyorsan Mİ5 ve diğer saydıklarım daha kaliteli video görüntüsü istiyorsan Mİ5S

4hmet_e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mİ5sin iki varyasyonu var 32GB depolama ve 4GB RAM
64GB depolama ve 3GB ram ben de kardeşime Mİ5S almayı düşünüyorum ve 32GB depolama 4GB RAM seçeneğini tercih edeceğim sanırım.
Mİ5S ile Mİ5 Prime arasında Mİ5 prime da 3GB RAM var. Mİ5Sin durumu yukarda belirttiğim gibi Mİ5in 128 gb modeli olan Mİ5 PRO 4GB RAMe sahip fiyatı da daha yüksek.
Kamera noktasında video mu fotoğraf mı ? Mİ5S kamera sensörü olarak daha iyi haliyle fotoğrafları daha iyi genellikle video kalitesi de daha iyi olacaktır fakat Mİ5 , Prime ve Proda OIS var videoda sarsıntıyı önleyen bir parça sarsıntısız video istiyorsan Mİ5 ve diğer saydıklarım daha kaliteli video görüntüsü istiyorsan Mİ5S
Video dan daha çok fotoğraf çekmeyi seven birisiyim 5s donanım olarak prime den daha iyi görünüyor zaten.
5s ön kamera performansı nasıl? donanım olarak 4mp yazıyor ancak yazılımla 8mp olan bir türde mi?

Reaksiyon puanı
628
Video dan daha çok fotoğraf çekmeyi seven birisiyim 5s donanım olarak prime den daha iyi görünüyor zaten.
5s ön kamera performansı nasıl? donanım olarak 4mp yazıyor ancak yazılımla 8mp olan bir türde mi?
Sanırım. Ultrapiksel idi sanırım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yazılımla megapixel yüksetlme diye bir olay mı varmış Allah Allah. Ön kamerası iyi

4hmet_e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımla megapixel yüksetlme diye bir olay mı varmış Allah Allah. Ön kamerası iyi
Kullandığım birkaç telefon modelin öyleydi kamera ayarlarında çözünürlük yükseltme ayarı altında 8mp 12 mp gibi seçenekler vardı öyle bir şey mi diye merak ettim belki aklımdaki şey bu değildir.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
mi5s kasa daha iyi malzeme kalitesi ve kamera merceği. ama mi5 de megapixel daha yüksek ve ois var seçim yapmak zor gibi. ve nedense mi5 gözüme daha güzel gözüküyo

M

Murat Burç

SDN Okuru
mi5s kasa daha iyi malzeme kalitesi ve kamera merceği. ama mi5 de megapixel daha yüksek ve ois var seçim yapmak zor gibi. ve nedense mi5 gözüme daha güzel gözüküyo
MP ile olmuyor maalesef Mİ5Sin sensörü daha iyi mercek değil sensör demek istedin sanırım.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
sensör evet. dediğim gibi sensör daha iyi megapixel ile iş bitseydi 12 mp lik s7 kötü olmalıydı