Telefon İstiyorum ama Korkuyorum

Bu konuyu okuyanlar

QuadroKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
LGS ye girdim bu sene vee Bana telefon alıcağız dedi annem ve babam ama Korkmuyor değilim LGS e cevap anahtarına göre 0netim var mattan :D (Sözel Güzel) Yani kötü giderse ve almazlarsa :/ Babam Borsayla uğraşıyor ve 1hafatda 7-8bin para aldığı oluyor :/

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
LGS ye girdim bu sene vee Bana telefon alıcağız dedi annem ve babam ama Korkmuyor değilim LGS e cevap anahtarına göre 0netim var mattan :D (Sözel Güzel) Yani kötü giderse ve almazlarsa :/ Babam Borsayla uğraşıyor ve 1hafatda 7-8bin para aldığı oluyor :/
Ben araba bile aldırırdım 7 8 az değil

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Kaç puan alırsan al orta segment alırlar bence.

QuadroKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ya tam aolrak 375 puan falan alıyorum ceevap anahtara göre ama :/ Babam biraz karşıı telefon işine

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

babanız borsacı ve size telefon almıyor ? neğ?

Reaksiyon puanı
6,381
Sonuçta telefon tartışmasız bir temel ihtiyaç haline geldi. Zaten babalara göre onların zamanında öyleydi, onların zamanında şöyleydi, onların zamanında böyleydi.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Kardeşim 431 alıyor diye evden dışarı atacaklardı :D

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Telefon bence pek de temel bir ihtiyaç değil.

Reaksiyon puanı
6,381
En nihayetinde telefonun olmazsa ölmezsin.
Fikrinize saygı duyuyorum. Ama aslında telefon en temel ihtiyaçlardan biri haline geldi. İletişimi onla sağlıyoruz nede olsa. Telefonun çektiği her yerde telefon sayesinde iletişime geçiyoruz. Hatta şu Elon Musk'ın uydu interneti projesi sayesinde büyük ihtimalle telefonların çekmediği bir yer de kalmaz.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Fikrinize saygı duyuyorum. Ama aslında telefon en temel ihtiyaçlardan biri haline geldi. İletişimi onla sağlıyoruz nede olsa. Telefonun çektiği her yerde telefon sayesinde iletişime geçiyoruz. Hatta şu Elon Musk'ın uydu interneti projesi sayesinde büyük ihtimalle telefonların çekmediği bir yer de kalmaz.
Aslında şöyle diyeyim. Akilli telefon bir temel ihtiyaç değil.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Akılsız bir telefonla da temel ihtiyaç olan iletişim ihtiyacını giderebilirsin.
Şöyle düşünün, akıllı telefon alırsanız hem iletişim ihtiyaçlarınızı karşılar, hem fotoğraflar çekebilirsiniz, hem de oyun oynayabilirsiniz.
Tuşlu telefon, ps4 ve fotoğraf makinesini ayrı ayrı mı alırsınız, yoksa akıllı telefon mu alırsınız ?

QuadroKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Aslında şöyle diyeyim. Akilli telefon bir temel ihtiyaç değil.
Ya Telefonda şöyle işim var çokta gerek duymuyorum aslında ama İninal kullanıyorum ve kartımı kaybettim hiçbir şekildede giriş yapamıyorum kartı kapatmam gerek yeni hesapta açamıyorum telefon nuamrası sadece1 hesapta kullanılabiliyor annemlerde izin vermiyor