Telefon Hasar Aldı Açılmıyor Yaptırsam kaç lira tutar

Bu konuyu okuyanlar

Merto0060

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba, Telefonum; Lenovo Vibe Z2, Hasar Aldı Nasıl Hasar Aldı diye Sorarsanız Oyunda kaybedince sinirlenip vurdum her zamanki yaptığım şeydi :d ama böyle oldu telefonu Power tuşuna basılı tuttuğunda Lenovo yazısı geliyor Şarja takınca şarj oluyor gösteriyor fakat Ana menüye Gelmeye çalıştığında Lenovo Yazısında kalıyor ve 30 dakika falan açılmıyor 30dakika falan geçince tekrardan kapanıyor neden böyle oldu bilmiyorum bunu bilen varsa yazsın Telefoncuya Götürdüm Parçası yok dediler büyük sehire göndereceğim acaba fiyatı kaç lira olur ona göre göndereceğim bunuda bilen yazarsa çok sevinirim =]

ChaosBoost

Profesör
Reaksiyon puanı
696
Hocam burdan bir şey söylemek zor. Keşke vurmasaydiniz oyun sonuçta öl yine başla yine öl yine başla. Anakart sıkıntısı ise 100TL üzeri alırlar diye düşünüyorum.

Merto0060

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Hocam burdan bir şey söylemek zor. Keşke vurmasaydiniz oyun sonuçta öl yine başla yine öl yine başla. Anakart sıkıntısı ise 100TL üzeri alırlar diye düşünüyorum kadar alabilirler ortalama Ona göre Şehir dışına Götüreceğim de çok fazla bir miktarsa yaptırmayı düşünmüyorum

Hocam burdan bir şey söylemek zor. Keşke vurmasaydiniz oyun sonuçta öl yine başla yine öl yine başla. Anakart sıkıntısı ise 100TL üzeri alırlar diye düşünüyorum.
Ortalama ne kadar alırlar

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Anakart arızası büyük ihtimal çok masraflı olur 1000 TL'yi bile geçebilir ama lenovoda 500 felandır