Yardım Telefon hafızası sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kozmix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar selam . Telefondan youtube için içerik üreteceğim . Daha önce de yapmıştım . Ekran kaydı alıp bu kayıtları youtubeda paylaşıyordum . Videolar uzun olduğu için paylaştıktan sonra siliyordum . Fakat sonradan öğrendim ki videoları silmeme rağmen yine de cihazda yer kaplıyormuş , bunu nasıl fark ettiğime gelirsek ; sürekli hafızam doluyordu ve bir süre sonra bütün uygulamaları silmek zorunda kalmıştım ve cihazı sadece içerik üretmek için kullanıyordum fakat belli bir süre sonra herhangi bir fotoğraf , video , uygulama (içerik ürettiğim 1 tane oyun ve ekran kaydı uygulaması hariç) vb. olmamasına rağmen hafızam gene doldu . Cihaza format attım fakat aynı durumu belli bir süre sonra tekrar yaşadım . Şimdi yeni bir cihaz aldım fakat aynı durumu yaşamaktan korkuyorum . Önceki cihaz da yeni cihaz da samsung marka .
Yeni cihazda bu anlattığım durumu tekrar yaşar mıyım ?
Videoları silmeme rağmen neden hala yer kaplıyorlar ?
Bilenler varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Çözüm
Doayalarım- depolamayı yönet-fotograf ve video görünmez yedeklerini sil seçeneğinden yer kaplayan görüntüleri silebilirsin. Ek olarak bunları paylaştığın ya da düzenlediğin uygulamaların ön belleğinde birikiyor olabilir.
Baktın hiç düzelme olmaz ise AVG cleaner uygulamasını yükleyip premium üye olursan derün temizlik kısmından temizleyebilirsin. Her ay 10 gb a yakın bir temizlik yapıyor benim telde.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Çöp kutusunu boşalt. Sildiklerin çöp kutusuna gidiyor.

kozmix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Çöp kutusunu boşalt. Sildiklerin çöp kutusuna gidiyor.
Format bile attım ama 1 ay geçmeden tekrar doldu ve bu 1 ay içinde hiçbir oyun , uygulama vb yüklemedim ; sadece video cektim ve onları da paylaştıktan sonra geri sildim her yerden

Reaksiyon puanı
133
Format bile attım ama 1 ay geçmeden tekrar doldu ve bu 1 ay içinde hiçbir oyun , uygulama vb yüklemedim ; sadece video cektim ve onları da paylaştıktan sonra geri sildim her yerden
İstediğiniz kadar format atın,tekrar çöp kutusunun silmedikten sonra bi anlamı olmaz.Çöp kutusundan silmeyi bilmiyorsanız, size özelden nasıl yapıldığını gösterebilirim.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Yeni cihazın modeli ve sürümünü yazarsan başka önerilerde de bulunabiliriz.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Doayalarım- depolamayı yönet-fotograf ve video görünmez yedeklerini sil seçeneğinden yer kaplayan görüntüleri silebilirsin. Ek olarak bunları paylaştığın ya da düzenlediğin uygulamaların ön belleğinde birikiyor olabilir.
Baktın hiç düzelme olmaz ise AVG cleaner uygulamasını yükleyip premium üye olursan derün temizlik kısmından temizleyebilirsin. Her ay 10 gb a yakın bir temizlik yapıyor benim telde.

Çözüm