Xiaomi Telefon fiyatları

Berat6767

Asistan
Redmi note 8 pro neden o kadar güçlü iken kamerası iyiyken
Mi9 lite yada mi 9 se falan niye kötü olmasına rağmen daha pahalı?
 
İs sadece kamera olsa hatta onu geçtim;
 
İşlemcisi daha düşük diye biliyorum ve ekran amoled değil
İslemci degil olay, Redmi ve Xiaomi markalarının ve isim kalitesinin bir farkı, ona göre değişen malzemedeki kalitede cabası (mesela 6-7 yıllıklar dışında hiçbir iPhone’u veya Galaxy S serisi bir cihazı uygun fiyata görmezsiniz).
 

ahm@

Profesör
Marka adı diyebiliriz. Redmi ve Xiaomi olarak ayrılıyorlar. Redmi daha ucuz oluyor. Mesela Huawei Watch GT2 ve Honor Magic Watch 2 tıpatıp aynı cihazlar hatta Honor'un kutusundan bir kayış fazladan çıkıyor ama marka ismi Huawei'nin 200 lira daha pahalı olmasını sağlıyot
 

Berat6767

Asistan
Bence de malzeme kalitesi.bende şuanda redmi note 7 var bildiğin biraz kasıyor tam ekran modunda hiç kullanılmıyor yine kasıyor biraz.bu konudan hiçbir YouTube kanalı bahsetmedi.

Ve telefonun şarj yerinden nefes alınca yoğun şekilde yapıştırıcı kokusu geliyor.
 
Ve telefonun şarj yerinden nefes alınca yoğun şekilde yapıştırıcı kokusu geliyor.
Niye öyle bir şey yapıyorsun ki?

Bu bütçede uygun fiyatlı cihazlardan hayır gelmez gidin eski amiral gemilerini alın desek sağlam laf yeriz fakat gel görelim halen daha tam olarak o bütçedeki cihazlar toparlanamadı, Suan Redmi Note 8 Pro modeli gülümsüyor o butcede sorun çıkarmama+satış oranı olarak fakat %100 bu sınıf cihazlar düzeldi diyemeyiz, zamanında GM 5 Plus’ta en çok satanlar arasındaydı ve günümüzün 2000 TL civarı cihazlari ile eşdeğer idi fakat tonla sıkıntı çıkardı uzun vadede. Umarım bu sınıftaki cihazlar Uzun vadeli olarak toparlanır ve insanlar uygun fiyata 1 yıl kasmama degil 2-3 yıl kasmama ile cihaz kullanır (bunu aslında Oxygen OS ile OnePlus başarıyor gibi fakat Türkiye’de yoklar ve telefonculardan almak birçok kişi icin cazip degil).
 
Üst