Telefon ekranı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
2 veya daha fazla telefon ekranını birleştirmek ve daha büyük bir ekran elde etmek mümkündür..?
Eskilerde vardı lg veya samsung telefon serilerinin birinde. Reklamında da telefonlar yan yana gelip birleşiyordu...

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Belki aynı çözünürlükte ve inçte ekranlar olursa mümkün olabilir ama bu bile zor görünüyor.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Arkadaş, farklı iki telefonun ekranını yan yana getirip birleştirerek büyük ekran gibi izlemekten bahsediyor galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 veya daha fazla telefon ekranını birleştirmek ve daha büyük bir ekran elde etmek mümkündür..?
Eskilerde vardı lg veya samsung telefon serilerinin birinde. Reklamında da telefonlar yan yana gelip birleşiyordu...
Şöyle bir şey yapmak istiyorsunuz sanırım:

Son düzenleme:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bununla ilgili şunu buldum. Uygulamayı indirip denedim. Ama yapamadım. Lisans satın almadığım için mi olmadı acaba?

Bu işin nasıl yapıldığını anlayan ve yapabilen var mı?

Reaksiyon puanı
1
Yok ondan bahsermiyorum

Arkadaş, farklı iki telefonun ekranını yan yana getirip birleştirerek büyük ekran gibi izlemekten bahsediyor galiba.

Şöyle bir şey yapmak istiyorsunuz sanırım:

Teşekkür ediyorum aradığım şey buydu. Bide kullanildini buldummu tamamdı... :) Eyvallah

Son düzenleme:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Yok ondan bahsermiyorum

Teşekkür ediyorum aradığım şey buydu. Bide kullanildini buldummu tamamdı... :) Eyvallah
Nasıl yapıldığını çözerseniz bizimle paylaşmanızı rica ederim. Ben de merak ettim.

Bir de Google Play'de şöyle bir lisans uygulaması var. Ama lisansı çok pahalı. Lisanssız ne ölçüde kullanılanılabiliyor acaba: