Telefon değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

EGEMEN ŞENGÜL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar iphone 6s 32gb telefon kullanıyorum ios sistemi beni çok sıktı android telefona geçmek istiyorum 2500 tl civarı kamera ve performans açısından üzmeyecek bir android telefon arıyorum önerilerinizi bekliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7
Güç olarak 6s seviyesinde
Geri kalan herseyde 6sden daha üstün
Özellikle kamera konusunda düşük ışık ortamlarında bırak 6si 7den daha üstün
Ois ile çok daha sarsintisiz videolar elde etmek de mümkün

EGEMEN ŞENGÜL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7
Güç olarak 6s seviyesinde
Geri kalan herseyde 6sden daha üstün
Özellikle kamera konusunda düşük ışık ortamlarında bırak 6si 7den daha üstün
Ois ile çok daha sarsintisiz videolar elde etmek de mümkün
teşekkür ederim önerilerin için

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mate 9 a da bakabilirsiniz gunduz çekimleri s7 kadar iyi ama gece çekimlerinde s7 daha iyi

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğin doğru ama sadece kameraya bakmamak gerekiyor.s7 edge sorunlar çıkmasa garantisi iyi olsa koşa koşa s7 edge alıcam.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
S7 alabilirsin

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
S7 öneririm ya da note5 çok uygun fiyata veriyorlar bir bak bence bazı yerlerde 2200 tl gibi fiyata alabilirsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabi ki o konu da haklısın kardeşim ama kullanım açısına uyarsa neden alınmasın ki halla başarılı bir telefon bence
S7de donanım ve kamera anlamında (gece ) çok ciddi iyileştirmeler var başarılı olması a başarılı ama 150 üstüne S7 var
Suya dayanıklılık hafıza kartı vb vb yok

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
S7de donanım ve kamera anlamında (gece ) çok ciddi iyileştirmeler var başarılı olması a başarılı ama 150 üstüne S7 var
Suya dayanıklılık hafıza kartı vb vb yok
Ben s7 kötü demedim ki her ikisi de alına bilir cihaz Hatta benim gözüm de suya dayanıklı olması bile büyük artı ama note 5 kötü bir cihaz değil yani s7 nin altında ezilecek tarzda bir telefon değil kamera açısın dan ekran açısın dan özellikle ön kamera açısın dan note 5 s7 den kalır bir yeri Yok. Tasarım konusun da bile benim herzaman note serisi hoşuma gitmiştir tabi ki s8 yeri çok ayrı çok farklı bir tasarımı var tasarım kişiye göre değişir tabi

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Merhaba arkadaşlar iphone 6s 32gb telefon kullanıyorum ios sistemi beni çok sıktı android telefona geçmek istiyorum 2500 tl civarı kamera ve performans açısından üzmeyecek bir android telefon arıyorum önerilerinizi bekliyorum
androide geçiceksen gönül rahatlığı ile mate 9 ile takas et 2500 civarı baska duzgun tel yok mate 9dan başka.
samsunga geçersen pişman olursun s7 ve edgeye falan ve iyi seyret yorumumu baltalamaya gelecek şimdi apple hayranı ama almaya gücü yetmediği için elınde samsung olan şahıs ;):D:D:D:D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ağlamak serbest:D Mate 9muş:D:D Gece kamerası FHD@60da yamulan telefon:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
''Galaxy S7 destroyed the Huawei Mate 9 in a camera battle in night video'' Videodaki abinin yorumu :D:D Videoda tekrar tekrar S7nin hala düşük ışık noktasında kral olduğunu söylüyor.:D
Ön kamerada ise siyah adamı kahverengi yapıyor mate 9:D İzleyin

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
''Galaxy S7 destroyed the Huawei Mate 9 in a camera battle in night video'' Videodaki abinin yorumu :D:D Videoda tekrar tekrar S7nin hala düşük ışık noktasında kral olduğunu söylüyor.:D
Ön kamerada ise siyah adamı kahverengi yapıyor mate 9:D İzleyin
aha bakmışsın hayret ama elıne almamışsın :D zenci bi adamın videsuna bakmışsın o adamın rengi zaten odayı karartır kameraya ne kalmış ki git elıne al teli kurcala öyle eleştir

M

Murat Burç

SDN Okuru
OISide pek güzelmiş! Mate 9un:D
--- Gönderi Güncellendi ---
aha bakmışsın hayret ama elıne almamışsın :D zenci bi adamın videsuna bakmışsın o adamın rengi zaten odayı karartır kameraya ne kalmış ki git elıne al teli kurcala öyle eleştir
Boş yapma hadi yol al:D:D Bariz belli olan şeyi inkar etme bari:D
Ama ağlamak serbest kudur dur:D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
androide geçiceksen gönül rahatlığı ile mate 9 ile takas et 2500 civarı baska duzgun tel yok mate 9dan başka.
samsunga geçersen pişman olursun s7 ve edgeye falan ve iyi seyret yorumumu baltalamaya gelecek şimdi apple hayranı ama almaya gücü yetmediği için elınde samsung olan şahıs ;):D:D:D:D:D
Şu yorumları yazarken insan olduğunu hatırla istersen biraz. Kimsenin ne maddi durumu nede ırk açısından rencideli şekilde eleştirmeye haddin yok. Fanlığı bir kenara bırakıp, beynini sağlıklı bir şekilde kullanıp insan olmanı tavsiye ediyorum.

Kutluhan123

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Gerçekten de o yorum hiç hoş değil. Bir insan ten rengiyle değerlendirilemez. Adam emek vermiş ve bir karşılaştırma yapmış.

M

Murat Burç

SDN Okuru
zamanında adımı apple sevdalısı yapıp apple logosu koyup samsung savunarak milleti trollüyordum sonra değiştittirdim onu bana apple fanatiği diyor. Param applea yetmiyormuş bari onu kötülüyeyim diye kötülüyormuşum :D:D
S7 paramparça edince yediremiyor.:D:D ordan burdan saldırıyor
Gerçekten de o yorum hiç hoş değil. Bir insan ten rengiyle değerlendirilemez. Adam emek vermiş ve bir karşılaştırma yapmış.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Şu yorumları yazarken insan olduğunu hatırla istersen biraz. Kimsenin ne maddi durumu nede ırk açısından rencideli şekilde eleştirmeye haddin yok. Fanlığı bir kenara bırakıp, beynini sağlıklı bir şekilde kullanıp insan olmanı tavsiye ediyorum.
bunları senmı söyluyon yandan çarklı önce sen adam olmayı öğren sözünün eri ol bi iphone tavsıye edip alltınada iphone alanlara hakaret eden sensın yandaşlık yapmadan önce yorumlara tarafsız bak her yerde samsung fanlığı yapmanın alemi yok düne kadarda mate 9 hayranıydın noldu şimdi şu murat denen çoluk çocugun lafına bakarakmı kötüleme yargılama yapıyon bas git işine zaten sız 2nız yuzunden bu forumun tadı kaçtı

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
sen önce kendini trolle işsizmisin nesin 7/24 forumdasın hayalini burada arama git çalış hakkını ver al kötüleyerek elde edemezsin o telefonları onlarıda üretende emek veriyor

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
bunları senmı söyluyon yandan çarklı önce sen adam olmayı öğren sözünün eri ol bi iphone tavsıye edip alltınada iphone alanlara hakaret eden sensın yandaşlık yapmadan önce yorumlara tarafsız bak her yerde samsung fanlığı yapmanın alemi yok düne kadarda mate 9 hayranıydın noldu şimdi şu murat denen çoluk çocugun lafına bakarakmı kötüleme yargılama yapıyon bas git işine zaten sız 2nız yuzunden bu forumun tadı kaçtı
Bak zeki bir insan olduğunu bilsem, senle seviyeli bir tartışmaya girerimde sende o kapasite yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler baya sinirlendi sanırım:D Ne dersiniz ?:D
Ben bir cihazı boş yere kötülemem çoğu samsung cihazına özellikle orta segmentte çöp diyebilen insanım Zenfone 3 Xperia X compact öneriyorum samsungun çöplerini önermek yerine fanboyluk yapıp ÇÖP SE ve çöp 6Si heryerde öneren sensin:D
Moderatör bey yorumları silerseniz videolarımı silmeyin de konu sahibi izlesin:D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bak zeki bir insan olduğunu bilsem, senle seviyeli bir tartışmaya girerimde sende o kapasite yok.
senden zekilik fışkırıyor yandaşlık yapıyon apple karalayıp samsungu övmek nedemek 10 yılda bıtane ilgi çeken tel üretti samsung oda sağlamlık sıfır guvence sıfır bunu görmezden gelip eleştirenlerede hakaret edıyorsun sonra burda saygımı arıyorsun tarafsız olun tarafsız

M

Murat Burç

SDN Okuru
senden zekilik fışkırıyor yandaşlık yapıyon apple karalayıp samsungu övmek nedemek 10 yılda bıtane ilgi çeken tel üretti samsung oda sağlamlık sıfır guvence sıfır bunu görmezden gelip eleştirenlerede hakaret edıyorsun sonra burda saygımı arıyorsun tarafsız olun tarafsız
Millete başka platformlardan küfür eden sen burda ahlak denetçisi mi oldun ?:D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Beyler baya sinirlendi sanırım:D Ne dersiniz ?:D
Ben bir cihazı boş yere kötülemem çoğu samsung cihazına özellikle orta segmentte çöp diyebilen insanım Zenfone 3 Xperia X compact öneriyorum samsungun çöplerini önermek yerine fanboyluk yapıp ÇÖP SE ve çöp 6Si heryerde öneren sensin:D
Moderatör bey yorumları silerseniz videolarımı silmeyin de konu sahibi izlesin:D
çöp dediğin telefonları kullanan nüfusa hakaret edıyon işte adamlar kazanıp alıyor hakedıyor ki memnunlar senin gibi burda emek baltalamıyorlar