Telefon alacağım tavsiyeye ihtiyacım var

Bu konuyu okuyanlar

MezraL123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.. Yakında yeni bi telefon almayı düşünüyorum. Ama çok kararsızım.

Şuan Samsung s8500 wave kullanıyorum ve alıcağım telefonda bunun üstünde bi model olmalı diye düşünüyorum..

Birçok telefonu denedim. Xperia arc sgs 2 iphone 4 sensation vs. Ama hangisi bana tam uygun bilmiyorum.

Önceliklerim mesaj ( Günde 200 ortalama ) internette gezme oyun vs. Ve dayanıklı olması tercihim.

Samsung galaxy s2 fazla büyük geliyo hele ki wave den sonra. İphone 4 daha güzel geliyo gözüme ama gorilla ekran yok ve çizilebilir yada düştüğünde çatlayıp kırılabilir.

Tavsiyeti ettiğiniz dayanıklı uygulaması bol rahat mesaj yazılabilcek ve şık duran telefon varsa yardım ederseniz sevinirim..

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bence hem fiyatı hem tasarımı hem de android froyo 2.2 işletim sistemi ile şu an alacağın en iyi smartphone optimus black

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
arkadaşımın gorilla glass'lı galaxy s2'sinin ekranı düştüğünde çatladı.. gorilla glass'a da çatlamaz diye birşey yok anlayacağın... dediğin gibi de ekranı çok büyük...

---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:01 ----------

bu arada medya faresi'nin dediği gibi optimus black sana uygun bence.. rahat mesajlaşıp, internette gezebilirsin... hızı çok iyi.. ben 2 kere düşürdüm birşey olmadı... yani dayanıklı... nova ekranı zaten hiçbir ekrana değişmem.. arkadaşlardan gelen öneriler doğrultusunda gidip teknomarketlerde karşılaştırma yapman daha doğru olur...
bence isteklerin doğrultusunda çok para vermemen iyi olur. optimus black'in fiyatıda çok uygun...

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Şu an piyasada en güçlü telefon nexus s ve ikinci olarak optimus 3D'dir.. Nexus S henüz çıkmadı benim sana tavsiyem optimus 3D'dir.. Donanımasl olarak gerçekten çok güçlü oyunları akıcı ve hızlı bi biçimde oynamak istiyorsan bundan iyisini bulamazsınız bu fiyata göre..

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar.. Yakında yeni bi telefon almayı düşünüyorum. Ama çok kararsızım.

Şuan Samsung s8500 wave kullanıyorum ve alıcağım telefonda bunun üstünde bi model olmalı diye düşünüyorum..

Birçok telefonu denedim. Xperia arc sgs 2 iphone 4 sensation vs. Ama hangisi bana tam uygun bilmiyorum.

Önceliklerim mesaj ( Günde 200 ortalama ) internette gezme oyun vs. Ve dayanıklı olması tercihim.

Samsung galaxy s2 fazla büyük geliyo hele ki wave den sonra. İphone 4 daha güzel geliyo gözüme ama gorilla ekran yok ve çizilebilir yada düştüğünde çatlayıp kırılabilir.

Tavsiyeti ettiğiniz dayanıklı uygulaması bol rahat mesaj yazılabilcek ve şık duran telefon varsa yardım ederseniz sevinirim..

arkadaşım muhtemelen almışsındır bir telefon ama almadıysan şöyle bir tavsiyem olacak sana. galaxy s2 sana büyük geldiyse sensation'da büyüktür. o kadar fazla para verip iphone4 almak bana göre mantıklı değil. o yüzden hem tasarımı şık hem de donanımsal özellikleri iyi olup fiyatı da uygun olan xperia neo ve optimus black tavsiye edebilirim.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şu an piyasada en güçlü telefon nexus s ve ikinci olarak optimus 3D'dir.. Nexus S henüz çıkmadı benim sana tavsiyem optimus 3D'dir.. Donanımasl olarak gerçekten çok güçlü oyunları akıcı ve hızlı bi biçimde oynamak istiyorsan bundan iyisini bulamazsınız bu fiyata göre..

nexus mu? kocaman telefon o ya 4,7 inç ekranı cebine nasıl sığdıracaksın ki? tamam büyük ekran güzel ama bence abartı olmuş. optimus 3d daha mantıklı en azından 4,3 inç ekranı var bir de 3d oyun oynanabilme ve çekim yapabilme özelliği

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
nexus mu? kocaman telefon o ya 4,7 inç ekranı cebine nasıl sığdıracaksın ki? tamam büyük ekran güzel ama bence abartı olmuş. optimus 3d daha mantıklı en azından 4,3 inç ekranı var bir de 3d oyun oynanabilme ve çekim yapabilme özelliği

Ben donanım gücünden bahsediyorum.. Tasarım olarak kaba olduğunu biliyorum ama donanımsal olarak oldukça üstün..

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İphone 4 tavsiye ederim çünkü:

1 metreden yere düsüp kırıldıgı taktirde bilkom para iade garantisi veriyo.

her iki tarafınada cilt alıyorsun parmak izi bırakmayan 45tl civarında bende bundan kullanıyorum kac kez yere dustu kırılmadı ciltte hava kabarcıkları olustu onuda kartla kenara itiyosun.

Bunun yanı sıra herşeyi boşver iphone nin arkasında İOS ve Appstore oldugu sürece sırtı yere gelmez emin ol.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
İphone Sırtının yere gelmesine gerek yok, Video cekememe sorunuydu, Anten sorunuydu, pildi,derken alanların sırtı yerden kalkmadı bir türlü :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
nexus iyi denildiği zaman gülüyorum artık. çünkü sahtekarlığa ihtiyaç duyulmuş bir üründür nexus. ekran çözünürlüğünü üstün göstermek için göz yanıltıcı hilelere baş vurularak yapılmış bir cihazdır. işlemcisinin de sahte olmadığı ne malum?