Telefon alacağım, fakat ne alacağıma karar veremiyorum

TELEFON ÖNERİSİ

• TELEFON

Kullanılan: 0 0.0%
  • MOBİL

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

muhasebeciadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Yakın bir zamanda telefon alacağım. fakat ne alacağıma karar veremiyorum. Benim için önemli olan kamerası fotoğraf çekmeyi seviyorum bide pili 1 günü çıkarsın. 3-4 oyun facebook - instagram bide müzik dinleyeceğim.

He bu arada bütçem en fazla 1400 TL DAHA YUKARISINI VERMEM ŞUAN İÇİN MÜMKÜN DEĞİL

Son düzenleyen moderatör:

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Aleyküm Selam. Telefon önerisi formunda 1000-1500 tl arası telefonlar bölümü var onlara bakarsan bulabilirsin

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Yakın bir zamanda telefon alacağım. fakat ne alacağıma karar veremiyorum. Benim için önemli olan kamerası fotoğraf çekmeyi seviyorum bide pili 1 günü çıkarsın. 3-4 oyun facebook - instagram bide müzik dinleyeceğim.
He bu arada bütçem en fazla 1400 TL DAHA YUKARISINI VERMEM ŞUAN İÇİN MÜMKÜN DEĞİL

vibe p1 inceleyebilirsiniz

muhasebeciadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
g4 de ise pil iyi gitmiyor birde ithalatcı garantiliye sıcak bakmıyorum . of ya çok kararsızım

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Performans ve kamera istiyorsanız G4.

Pilden başka bir şey istemiyorsanız Vibe P1.

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

LG G4 alabilirsiniz. Çok hoş bir telefon ve kamerası gerçekten iyi zaten lg kamera konusunda çok iyi 16MP değerinde arka kamerası var telefonun f/1.8 lens sayesinde az ışıkta bile çok iyi fotograflar çekebilirsin, 8MP de ön kamerası var telefonun. Fiyata gelince internette 1250 tl ye kadar bulabilirsin.