Telefon alacağım, fakat ne alacağıma karar veremiyorum

TELEFON ÖNERİSİ

• TELEFON

Kullanılan: 0 0.0%
  • MOBİL

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

Selamın Aleyküm arkadaşlar. Yakın bir zamanda telefon alacağım. fakat ne alacağıma karar veremiyorum. Benim için önemli olan kamerası fotoğraf çekmeyi seviyorum bide pili 1 günü çıkarsın. 3-4 oyun facebook - instagram bide müzik dinleyeceğim.

He bu arada bütçem en fazla 1400 TL DAHA YUKARISINI VERMEM ŞUAN İÇİN MÜMKÜN DEĞİL

Son düzenleyen moderatör:

Uber

Profesör
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Yakın bir zamanda telefon alacağım. fakat ne alacağıma karar veremiyorum. Benim için önemli olan kamerası fotoğraf çekmeyi seviyorum bide pili 1 günü çıkarsın. 3-4 oyun facebook - instagram bide müzik dinleyeceğim.
He bu arada bütçem en fazla 1400 TL DAHA YUKARISINI VERMEM ŞUAN İÇİN MÜMKÜN DEĞİL

vibe p1 inceleyebilirsiniz

eren_3425

Öğrenci

LG G4 alabilirsiniz. Çok hoş bir telefon ve kamerası gerçekten iyi zaten lg kamera konusunda çok iyi 16MP değerinde arka kamerası var telefonun f/1.8 lens sayesinde az ışıkta bile çok iyi fotograflar çekebilirsin, 8MP de ön kamerası var telefonun. Fiyata gelince internette 1250 tl ye kadar bulabilirsin.

SDN Son Haberler

Son mesajlar