Telefon açılırken Mİ ekraninda kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

muratuznkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon uzun zaman önce bozulmuştu anakart yandı dediler tamir de ettiremedim sonra yeni telefon aldim ve bu aldığım telefonda da aynı sorun oldu ve bi şekilde hallettim artık açılıyor ama bu telefonu açamadım yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Cihazı tamamen kapat, güç ve ses arttırma tuşlarını recovery ekranını görene kadar basılı tut. Recovery ekranından wipe ya da wipe data seçeneği şeklinde bir seçenek olacak onu seç, yes de. Cihaz sıfırlanmış olacak, yüksek ihtimal açılması gerek, açılmazsa (donanımsal bir sorun söz konusu değilse) diğer yöntemlere başvurman gerekecek o da tecrübe istiyor, iyi bir telefoncuya götürmen gerekecek.

Uyarı: Bahsettiğim yöntem işe yararsa cihaz sıfırlanmış olacak, mi hesabı isterse cihaza girdiğiniz mi hesabını girmek zorundasınız, imei repair işlemi varsa imenin gitmesi mümkün!

muratuznkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cihazı tamamen kapat, güç ve ses arttırma tuşlarını recovery ekranını görene kadar basılı tut. Recovery ekranından wipe ya da wipe data seçeneği şeklinde bir seçenek olacak onu seç, yes de. Cihaz sıfırlanmış olacak, yüksek ihtimal açılması gerek, açılmazsa (donanımsal bir sorun söz konusu değilse) diğer yöntemlere başvurman gerekecek o da tecrübe istiyor, iyi bir telefoncuya götürmen gerekecek.

Uyarı: Bahsettiğim yöntem işe yararsa cihaz sıfırlanmış olacak, mi hesabı isterse cihaza girdiğiniz mi hesabını girmek zorundasınız, imei repair işlemi varsa imenin gitmesi mümkün!
Teşekkür ederim onu denedim ama acilmiyor wipe atamiyorum

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Cihazı nasıl kapatacağını anlatayım; kapat tuşunu 7-10 sn basılı tut cihaz mutlaka yeniden başlayacaktır, yine mi logosunda kalırsa dediğini tekrar yap fakat bu sefer cihaz kapanır kapanmaz recovery'e giriş yapmak için bahsettiğim tuş kombinasyonunu uygula.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim onu denedim ama acilmiyor wipe atamiyorum
Bootloader kilidi açık mı? Hemen yazılım atalım %100 açılır.