Yardım tel kafayı yedi

Bu konuyu okuyanlar

Brownian ratchet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
selam, telefonum kullandıkça çok ısınmaya başladı ve sürekli kasmaya başladı. Böyle yaptığı zaman telefonu sıfırlardım ve olay çözülürdü ancak şu an sıfırlamak istiyorum ama içinde önemli şeylerde var önemsizlerde sabahtan beri ayıklamakla uğraşıyorum bayağı bir zamanımı aldı hala bitmedi ne yapabilirim? çok donup kasıyor ısınıyor :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

selam, telefonum kullandıkça çok ısınmaya başladı ve sürekli kasmaya başladı. Böyle yaptığı zaman telefonu sıfırlardım ve olay çözülürdü ancak şu an sıfırlamak istiyorum ama içinde önemli şeylerde var önemsizlerde sabahtan beri ayıklamakla uğraşıyorum bayağı bir zamanımı aldı hala bitmedi ne yapabilirim? çok donup kasıyor ısınıyor :/
çözüm önerebilecek olan ???

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461

çözüm önerebilecek olan ???
Servise gönder.

Brownian ratchet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Belli ki telefonu hor kullanmışsın. Herhangi bir hasarı var mı?
hayır hocam telefonu çok temiz kullandım. Hiç bir hasarı yok ekran koruyucusunda bile çizik yok kaldı ki benim kullandığım model ekran bakımından biraz sıkıntılı . Düşmesi falan kasa da gidiyor komple. Hatta içine çok titizlikle uygulama yüklerim oyun falan hiç yüklemedim mesela sadece gerekli şeyler.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
hayır hocam telefonu çok temiz kullandım. Hiç bir hasarı yok ekran koruyucusunda bile çizik yok kaldı ki benim kullandığım model ekran bakımından biraz sıkıntılı . Düşmesi falan kasa da gidiyor komple.

Hor derken oyun veya başka işlerle zorlanmış anlamında. Yani telefon yorulmuş. Gündelik kullanımla bu hale geldiğini sanmıyorum.

Brownian ratchet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hor derken oyun veya başka işlerle zorlanmış anlamında. Yani telefon yorulmuş. Gündelik kullanımla bu hale geldiğini sanmıyorum.
düzenledim cevabı bir daha okur musun

youtube'u çok kullanıyorum. bundan kaynaklı bir ara pixel ekran sorunu yaşıyordum. Evet yorulduğunu bne de düşünüyorum ama ne yapabilirim ki kullanmak zorundayım çözümün var mı :)

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
düzenledim cevabı bir daha okur musun

youtube'u çok kullanıyorum. bundan kaynaklı bir ara pixel ekran sorunu yaşıyordum. Evet yorulduğunu bne de düşünüyorum ama ne yapabilirim ki kullanmak zorundayım çözümün var mı :)

O halde bu telefon nasıl bu hale gelebildi cidden anlamış değilim. Gerçi eski telefon, olabilir. Önemli dosyaları PC'ye atıp sıfırlasan nasıl olur?

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
aynen bu dediğini yapmaya çalışıyorum şu an ama işte çok uğraştım sabahtan beri telefon 4-5 yaşında falan.

O halde o telefonun bu hale gelmesi çok normal. Çok iyi kullanmış olsan bile yaşlanmış sonuçta. Hatta seninki iyi gitmiş bile diyebiliriz. Sonuçta amiral gemisi model değil.

Brownian ratchet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
O halde o telefonun bu hale gelmesi çok normal. Çok iyi kullanmış olsan bile yaşlanmış sonuçta. Hatta seninki iyi gitmiş bile diyebiliriz. Sonuçta amiral gemisi model değil.
haklısın yaşlılık diyorsun yani :d bir ayağı çukurda. bakalım tam bir çözüm gelmedi henüz forumdan ama format umarım işe yarar o da atabilirsem ayıklamayı bitirip

Son düzenleme:

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Tokatla olmadı masaya vur ama kırma ha. O zaman tekrar dene bakalım.

Ali Cann

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Yeni telefon bakmaya başla istersen. Sıfırlamak telefonu az da olsa hafifletmek ve gereksiz dosyaları silmek için yapılan bir olay ama senin telefon artık bitmiş. Sıfırlamak aşırı derecede işe yaramaz.