| Tektorrent.net | Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

muratmahir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum haklısın ama davetiye gönderirken ben mesaj sayısına bakıyorum. sırf davetiye için üye olanlar var!

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

gönderdim :)

Sende haklisin ama mesajdan ziyade siteye üyelik tarihine baksan daha iyi olmazmi. kabul biraz mesaj yazma noktasinda özürlüyüm ama paylasim noktasinda bronz üyeliklerim var. hem torent sitelerinde önemli olan seeder olmak ve ben bir cok torent sitesine aboneyim. ratiolarimda cok yüksek 10 ve 20 arasi. bende emin olmadigim kisiler icin davetiye göndermem ama iyi birpaylasimci oldugumu ispat icin ratiolarimin yüksekligini sayfanin resmini cekerek gönderebilirim. saygilar

muratmahir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android3 kardesin dikkatine....
Sende haklisin ama mesajdan ziyade siteye üyelik tarihine baksan daha iyi olmazmi. kabul biraz mesaj yazma noktasinda özürlüyüm ama paylasim noktasinda bronz üyeliklerim var. hem torent sitelerinde önemli olan seeder olmak ve ben bir cok torent sitesine aboneyim. ratiolarimda cok yüksek 10 ve 20 arasi. bende emin olmadigim kisiler icin davetiye göndermem ama iyi birpaylasimci oldugumu ispat icin ratiolarimin yüksekligini sayfanin resmini cekerek gönderebilirim. saygilar

muratmahir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar kendi yazdigim mesaja bakarken yazinin sonuna dogru Türkcell reklamini gördüm, ya ben böyle bir sey yapmadim. sonra basima bela olmasin reklam yapiyorum diye... Ha bu arada Tazminat talep edemezmiyim Mesajimi Reklam malzemesine konu yapmis diye;))

d
Android3 kardesin dikkatine....

muratmahir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dikkate aldigin icin tesekkürler üstadim. benden önce 3 kisi vardi, sonra ben geliyorum ama hem üyelik tarihi bakimindan benden eskisi yok. mesajlar bakimindanda sana yaza yaza digerlerini solladim, 1 kisi önümde var. adresimi tekrar yaziyorum. [email protected]
iyi bir paylasimci oldugumu ispat icin ratiolarima bir bak istersen.
Arena-Tr ratiom 38 olmak üzere,
Leechtürk ratiom 21 gecmis,
Bittürk ratiomda 10'un üzerindeyken 9,70'e düsmüs. Digerlerinide yazmaya gerek görmüyorum.

muratmahir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi aylardır bekliyorum artık alabilsek bi davetiye kodu :D [email protected]
kardes su siteye girip deneseniz yada arada bir istekte bulundugunuz mesajlari okuma zahmetinde bulunsaniz hem beklemek zorunda kalmazsiniz hemde sitenin acik oldugunu yazan arkadasa tessekkür ederdiniz.

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

sagol kardes.

muratmahir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hallooo, sesim geliyormu? ya kime söylüyorum. bir zahmet yazilanlari okurasaniz beklemek zorunda kalmazsiniz. bukadar mesaj kirliligi yapmazsaniz yeni gelen arkadaslar belki okuma lütfunda bulunurlar, ki bu asamadan sonra artik zor gibi. en iyisi konu kilitlensin.

sartel09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
utku_gungor[MENTION=25329]windowslive[/MENTION].com bana da davetiye gönderirseniz çok sevinirim...

Vingate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabba ben de davetiye istiyorum teşekkürler. İnternetim superonline davetiye göndereni hayal kırıklıgına ugratmam torrent sitelerinde 2 yıllık bir tecrubem var henuz üyeliigmin bulunmadıgı iki ya da üç siteden birisi turktorrent bu nedenle davetiye istiyorum [email protected]

drarter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değerli arkadaşlar davetiye arıyorum türk torrent sitesi olsun yeter yardımcı olabilecekler için mail bırakıyorum çok teşekkürler
iletişim için:
[email protected]