Tekofaks, Play ile bellek pazarında

necibex

Profesör
Tekofaks, Play ile bellek pazarındaTekofaks, Tayvan'da üretilen SD kart ve flash bellekleri "Play" markası ile Türk kullanıcılarına sunuyor.

1993 yılından beri faks kağıdı, faks filmi, özel termal rulolar, inkjet fotoğraf kağıtları, barkod ribonu üreten ve fotokopi kağıdı satışı yapan Tekofaks, ürün yelpazesini satışına başladığı SD Kart ve Flash Bellekler ile genişletti.

Tayvan menşeili ve güvenlikli paket (Security Pack) içinde getirilen SD kart ve flash bellekleri ürün yelpazesine ekleyen Tekofaks, ürünleri, “Play” markasıyla satışa sunacak. Tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Tekofaks, kullanım alanlarına göre çeşitlik sağlayacak Ultra II hıza sahip ürünlerini , 1 GB, 2 GB ve 4 GB’lık alternatifler halinde sunuyor.

Tüketicilerin tercihlerine göre boyutları çeşitlendirilen SD kart ve flash bellekler ayrıca Tekofaks güvencesiyle 2 yıl garantiye sahip. 2007 yılında ürün gamınıfarklı ürünlerle genişleten Tekofaks'ın, içinde bulunduğumuz sene itibari ile satışlarını yüzde 20 artırmış olduğu belirtiliyor.

Kaynak
 
Üst