Teknosa Pişmanlığın Kendisidir

Bu konuyu okuyanlar

LogiMessz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba geçen sene bir logitech markalı bir kulaklık aldım ve kulaklık gecen hafta bozuldu Bu ürünü Teknosadan almıştım garantisi 2 sene olduğu halde garantiye götürdüm ve fatura sizin adınıza kesilmemiş tüm sulalemizin adını verdik yine de bulamadılar galiba adamlar faturayıi oraya kaydetmemisler 400tl çöp oldu

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Satın aldığınız yere gidin ve bu malzemenin satış hareket tarih dökümünü incelemelerini isteyin. Satın aldığınız tarihi biliyorsanız o tarihin fatura çıkışlarının incelenmesini talep edin. Birde telefon numarası üzerinden fatura kaydı incelemesi talebini bayiye iletin.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Teknosadan 2 telefon aldım 2si de bozuldu birisi reeder p8c diğeri de sony xperia c5 ultra idi, artık hatalı malları bilerek sattıklarını düşündüğüm için teknosadan bişey almıyorum ve piyasadan da pahalıya satıyolar tam bir kazık

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Firmalar sattıkları ürünlerin faturalarını kendi kayıtlarında kağıt ortamında düzenledikleri faturayı vergi kanunlarına göre 5 Yıl Ticaret Kanununa göre 10 yıl saklaması gerekli. Aynı durum elektronik ortamda kesilen faturalar içinde geçerli. Satın aldığınız tarihe göre belgelerden ya da satış kayıtlarından bulabilirler.

Teknosadan 2 telefon aldım 2si de bozuldu birisi reeder p8c diğeri de sony xperia c5 ultra idi, artık hatalı malları bilerek sattıklarını düşündüğüm için teknosadan bişey almıyorum ve piyasadan da pahalıya satıyolar tam bir kazık

Piyasadan pahalıya satmayan bir elektronik firması söyleyin. Aldığınız telefonlardan reeder zaten kötü sony ise bazı modelleri kronik problemli idi c5 ultrada bunlardan birisi. Teknosa değil aynı ürünü media markt satsa bilerek hatalı ürün mü satıyorlar diyeceksiniz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
TeknoSA mı kaldı arkadaş, tekstil ürünleri satmıyor muydu en son?

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Geçen telefonlara bakınmak için girdim yanım da arkadaşım da var neyse,telefonlara bakıyoruz birde ne göreyim redmi note 9 pro ya 3800 TL gibi bir etiket koymuşlardı,bende arkadaşıma internetten en kötü 1000 lira daha aşağıya alabiliriz dedim demez olaydım birtane top sakallı teknosa elemanı geldi internetten alırsanız garantisi yok imei leri patlıyor felan yaptı, bende daha önce internetten bir çok telefon aldığımı hiç başıma gelmediğini söyledim bunun üzerine o eleman 2020 de özel bir yasa çıktı ondan sonra böyle oldu felan yaptı telefonunu çıkarttı galeriden bir resim açtı işte resim BTK dan gelmiş telefonunun kapatılacak diye neyse bak diyor yalan atmıyorum geçen bir arkadaşım aldı böyle oldu dedi ve telefonu pazarlamaya başladı sonra kendisinin yanlış bildiklerini yüzüne vurdum bunun üzerine ben n11 de satış müdürlüğü yaptım şöyleyim böyleyim diyince iyice sinirlendim bunu ezdikçe ezdim yürü işine hadi bakim dedim,zor bela gitti yanımızdan büyük ihtimalle satışları azald diye böyle yollara başvuruyorlar herhalde dikkat edin derim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ne acayip bana hiç olmadı böyle 4gb usb bellek bozuldu ömür boyu garantiyi bozulunca atif ettim arıza çıkartırlar diye beklerken değişim yaptı vezzy200'ü 5TL'ye ordan aldım 75TL idi...

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Mağazadan ürün alacaksanız hiçbir mağaza çalışınanına soru sormayın sakın. Gidiyorlar kendileri prim almak için satış yapması gereken ürünleri size öyle ballandıra ballandıra pazarlıyorlar ve sizi almaya ikna ediyorlar. Kafanıza bu ürünü alacağım diye koyun ve gidip o ürünü alın sakın çalışandan yardım istemeyin.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Mağazadan ürün alacaksanız hiçbir mağaza çalışınanına soru sormayın sakın. Gidiyorlar kendileri prim almak için satış yapması gereken ürünleri size öyle ballandıra ballandıra pazarlıyorlar ve sizi almaya ikna ediyorlar. Kafanıza bu ürünü alacağım diye koyun ve gidip o ürünü alın sakın çalışandan yardım istemeyin.
Evet, çalışan Realme 5i için 3000 tl altında bundan iyisi yok diyordu.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Faturanın kimin adına olduğunun önemi yok ki. Şikayetvar.com vs. her yere şikayet yazın. Sizde fatura varsa en son Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Merhaba geçen sene bir logitech markalı bir kulaklık aldım ve kulaklık gecen hafta bozuldu Bu ürünü Teknosadan almıştım garantisi 2 sene olduğu halde garantiye götürdüm ve fatura sizin adınıza kesilmemiş tüm sulalemizin adını verdik yine de bulamadılar galiba adamlar faturayıi oraya kaydetmemisler 400tl çöp oldu
Yeni bir ürün aldığımda kutusunu dahi atmam faturası içinde olur. Bu firmalara güven olmaz sonrasında yıpranmaya gerek yok

LogiMessz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Geçen telefonlara bakınmak için girdim yanım da arkadaşım da var neyse,telefonlara bakıyoruz birde ne göreyim redmi note 9 pro ya 3800 TL gibi bir etiket koymuşlardı,bende arkadaşıma internetten en kötü 1000 lira daha aşağıya alabiliriz dedim demez olaydım birtane top sakallı teknosa elemanı geldi internetten alırsanız garantisi yok imei leri patlıyor felan yaptı, bende daha önce internetten bir çok telefon aldığımı hiç başıma gelmediğini söyledim bunun üzerine o eleman 2020 de özel bir yasa çıktı ondan sonra böyle oldu felan yaptı telefonunu çıkarttı galeriden bir resim açtı işte resim BTK dan gelmiş telefonunun kapatılacak diye neyse bak diyor yalan atmıyorum geçen bir arkadaşım aldı böyle oldu dedi ve telefonu pazarlamaya başladı sonra kendisinin yanlış bildiklerini yüzüne vurdum bunun üzerine ben n11 de satış müdürlüğü yaptım şöyleyim böyleyim diyince iyice sinirlendim bunu ezdikçe ezdim yürü işine hadi bakim dedim,zor bela gitti yanımızdan büyük ihtimalle satışları azald diye böyle yollara başvuruyorlar herhalde dikkat edin derim.
ben hepsiburadadan aldım xiaomi redmi note 9 pro yu 3k ya aldım garantisi falanda var adamlar bayağı bir yalancı

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Faturada ya da okutulan barkodda seri numarası işlenmiştir. Kolayca bulmaları gerek S/N numarasından.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Bende vdsl modem alacaktım en uygun fiyat teknosadaydı. Ama gittim karar verdiğim iki ürünü de sordum.Oradaki satıcı benim pek içime sinmeyen modeli sundu. Bende diğerini aldım internetten ve karar verdiğim üründen memnunum. Prim için herşeyi yapabilirler.