• OPPO Watch Free inceleme!

    AMOLED ekranlı ve nispeten daha uygun fiyatlı akıllı saat OPPO Watch Free modelini inceledik. İşte özellikleri!

Teknosa LG Smart TV'de 6 İngiltere Premier Lig Ücretsiz

Bu konuyu okuyanlar

Kenpachi

Profesör
Katılım
23 Haziran 2012
Mesajlar
1,590
Reaksiyon puanı
24
Puanları
38
12166781_10156162396590383_1619801350_n.jpg


Digiturk Play+ LG Smart TV Premium Paket Hediyesi Kampanya Katılım Koşulları

1. Kampanya 01.10.2015 ile 25.02.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

2. Kampanyadan faydalanabilmek için LG Smart TV faturanızın mutlaka 01.10.2015 veya daha sonraki bir tarihe ait olması gerekmektedir.

3. Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya süresi içinde, LG Smart TV modellerinden birini satın almış olmanız ve sonrasında TV’nizi LG yetkili servisi tarafından kurdurmanız gerekmektedir. Lütfen TV kurulumunuz için LG Çağrı Merkezini arayarak randevu almayı unutmayınız.

4. Tüm LG Smart TV alanlara 6 ay Digiturk Play+ Smart TV Premium Üyelik LG Electronics’ten hediye edilecektir.

5. LG yetkili servisi tarafından TV kurulumunuz gerçekleştikten sonra en geç 1 hafta içinde kurulum sırasında servise vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza promosyon kodu SMS olarak gönderilecektir.

6. Cep telefonunuza gönderilen 15 haneli promosyon kodunu ilk olarak mutlaka LG Smart TV’nizde bulunan Digiturk Play+ uygulamasına girmeniz gerekmektedir. TV’nizde Digiturk Play+ uygulamasını çalıştırdığınızda karşınıza çıkan ilk ekranda “LG hediye kodunu kullan” öğesine basarak kupon kodunuzu giriniz.

7. Promosyon kodları tek kullanımlıktır. Promosyon kodlarının son kullanım tarihi 25 Mart 2016 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliklerini yitirecektir.

8. Promosyon kodlarının kullanılabilmesi için öncelikle LG Smart TV’nizde bulunan Digiturk Play+uygulamasına kimlik bilgilerinin girişi yapılarak üye profilinin oluşturulması gerekmektedir. Bu bilgiler Digiturk tarafında saklı tutulmaktadır.

9. Hediye edilen Digiturk Play+ Smart TV Premium Üyelik bireysel üyelik ve kullanım içindir.

10. Digiturk Play+ uygulaması tüketicinin internet kotasından harcar. Kullanıcıların kotalarını kontrol ve takip etmeleri kendi sorumluluğundadır.

11. Digiturk Play+ dört ekrandan (cep telefonu, tablet, PC ve LG Smart TV) izlenebilmektedir. Bir üyelik aynı anda sadece 1 cihazda aktif olabilir, bir cihazdan izlenirken, aynı üyelikle başka bir cihazdan giriş yapılamaz.

12. TV üzerinden promosyon kodlarını girerek üyelik yaratıp hediye Premium Üyeliğini aktif eden kullanıcılar artık bu üyeliklerini uyumlu Cep Telefonu, Tablet ve Bilgisayarlarında da kullanmaya başlayabilirler.

13. Hediye edilen üyelik içerikleri sadece yurtiçinde izlenebilmektedir.

14. Her bir Digiturk Play+ üyeliği için sadece 1 promosyon kodu kullanılabilecektir.

15. Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir.

16. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez.

17. Kampanyada hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz.

18. LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

19. Digiturk hediye edilen üyeliğin içeriklerinde ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

20. Digiturk, Digiturk Play+ uygulamasındaki yayınların bir bölümünün veya tamamının, süreli ya da süresiz olarak durdurma hakkını saklı tutar.

21. Uygulamanın yüklenmesi ve SMS kodu alımıyla ilgili detaylı bilgi ve desteğe LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden ulaşılabilir. 444 6 543 (LGE)

22. Digiturk Play+ paketleri, üyelik, fiyat bilgileriyle ilgili detaylı bilgiye ve desteğe Digiturk Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir. 0212 473 73 73

Hediye edilen Digiturk Play+ Smart TV Premium Üyelik içeriği:

- İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, Brezilya Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Süper Ligi, İspanya Kral Kupası, Wimbledon, ATP MASTERS 1000 Tenis Turnuvaları, Formula 1 ve PBC Boxing Champions canlı yayınları.

- 6 Canlı TV kanalı (*Lig TV, LigTV 2, LigTV 3, İZ TV, Turkmax Gurme, Moviemax Turk)

- 1000’e yakın film ve yerli-yabancı diziler, belgeseller ve çocuk içerikleri.

- Ulusal kanallardan yayınlanan birçok program ve dizinin tekrar-izle bölümleri.

- LG Smart TV’de yüksek görüntü kalitesi.

- Üyeliğinizi başlattığınız tarihte içerikler farklılık gösterebilir.

*Lig TV kanallarında yayınlanan Spor Toto Süper Lig canlı maçları hariçtir.
Kullanıcılar dilerse Süper Lig Sezonluk Paketleri veya Süper Lig tek maç ürünlerini satın alıp bu lige ait maçları izleyebilirler.

-Daha fazla bilgi için
 
Üst