Teknolojinin Kadın Liderleri Ödülleri’ne başvurular başladı

Bu konuyu okuyanlar

forumdays

Öğrenci
Katılım
16 Şubat 2017
Mesajlar
3
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
32
Teknolojinin Kadın Liderleri Ödülleri’ne başvurular başladı
teknolojinin-kadin-liderleri-odullerine-basvurular-basladi-800x445.jpg

Geçtiğimiz yıl ilkini düzenledikleri Teknolojinin Kadın Liderleri Ödülleri’nin 2.sini gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin dijital dönüşümünü önemli bir değişime imza atan teknoloji odaklı tüm kadınları buluşmaya davet ediyor.

Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikayeleri yaratan kadınları ortaya çıkarmak için yola çıktığımız Teknolojinin Kadın Liderleri yarışması için başvurular başladı. Yarışmaya katılacak olan kadın girişimcilerin 24 Nisan 2017 tarihine kadar yarışmanın internet sitesinden başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Teknolojinin Kadın Liderleri yarışması bu yıl Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) yanı sıra Türkiye’nin önemli sivil toplum kuruluşlarından Aydın Doğan Vakfı tarafından da destekleniyor.

Neden böyle bir yarışma?

Microsoft olarak geleceği inşa eden teknoloji sektörünün dünyayı güçlendirecek inovasyonlar üretmesinde cinsiyet eşitliğinin önemli rolü olduğuna inanıyoruz. Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikayesi yaratan kadınları ortaya çıkarmak üzere hikayeleriyle ilham veren kadınları desteklemeye devam ediyoruz.
Nasıl katılabilirsiniz?

KAGİDER ile birlikte bu yıl Aydın Doğan Vakfı tarafından da desteklenen programa başvurular 9 ayrı kategoride yapılabiliyor. Katılmak isteyen kadın girişimcilerin ve liderlerin 21 Nisan 2017 tarihine kadar www.microsoft.com/turkiye/teknolojininkadinliderleri sitesindeki formu doldurmaları gerekiyor.
Başvuru için tıklayın

Girişimci kadınlar 9 ayrı kategoride yarışacak

Başarı hikayelerinden ilham alan kadınların daha harika işler başaracağına inanan Microsoft Türkiye’nin Teknolojinin Kadın Liderleri yarışması kadınlara yönelik bu yarışma ortaokul lise öğrencilerinden profesyonel yöneticilere kadar her yaş ve meslek grubundan kadınların aday olabilmesiyle birbirinden özel başarı hikâyelerinin gün yüzüne çıkmasını sağlıyor.

Geleceğin Teknoloji Yıldızı Adayı, Genç Teknoloji Yıldızı, Bilişimde Fark Yaratan Kadın Lider, Yılın Başarılı Kadın Girişimcisi, Yılın Başarılı Kadın Yazılım Geliştiricisi, Yılın Başarılı Kadın CIO’su, Engelleri Aşan Kadın, Yılın Bilim Kadını ve bu yıl Bulut Bilişimde Fark Yaratan Kadın Lider kategorilerinin yer aldığı yarışmada ödüller, 31 Mayıs 2017 tarihinde Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleşecek olan tören ile sahiplerini bulacak.
Ek açıklama :
Kaynak Adres
----------
Web Sitem
 
Üst