Teknoloji insanlar için ne kadar ulaşılabilir?

Bu konuyu okuyanlar

Burak Bey

Öğrenci
Katılım
25 Haziran 2017
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
23
Günümüz dünyasında her geçen gün her geçen saat yeni bir teknolojik gelişme ile karşılaşıyor bunların hayatımızı kolaylaştıracağını düşünüyoruz peki bu teknolojilere ne kadar uzaklıktayız.

Globalleşen dünya ve insanları adeta bir elektrikli süpürge ve Karadelik gibi içine çeken planlanmış ve planlanmakta olan teknolojiler insanlar için önem teşkil ediyor ve bizleri oyalıyor.Her insan teknolojik gelişmelerden bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde etkilenmekte.Teknolojinin beşiği sayılacak ülkelerin bile Uluslararası pazarda nasıl bir yol izleyeceği bile insanların elinde.Bir telefonun piyasaya sürüldüğü insanların ona sahip olmak için kendilerini optimize olmuş robot gibi çıkacağı günü beklemeleri insanlık için vahim teknoloji için ise mükemmelliyetten başka bir şey değildir.

İnsanlar tabiki de gelişen teknoloji karşısında cezbelidip ürünlerin gerek özellik gerek fiyat ve göze hitap edilişine mest olunup teknolojiye sahip olmak ve bundan feragat etmek ister.Öyleyse bu gelişmeleri takip etmeli ve hayatımızı teknolojiye uygun bir şekilde yaşamalıyız.

Teşekkürler
Yazan:Burak Bey
 

HÜDHÜD

Müdavim
Katılım
5 Mayıs 2017
Mesajlar
10,103
Reaksiyon puanı
6,573
Puanları
113
teknolojiye sen ayak uydurmaktan ziyade teknoloji sana ayak uydurmalı aynı zamanda. sadece teknoloji peşinden koşarsan iflas edersin gücün yetmez. en önemli kriter ihtiyaçlarını bilmektir. ihtiyacın olanı , zamanında ve hesaplı bir şekilde elde etmendir. popüler tabir ile teknoloji manyağı olmayalım, teknolojiye hakim ve sahip olalım, en güzeli bu.
 
Üst