teknoloji haber sitem bloggerdan domaine taşıdım nasıl hızlı indexlerim

Bu konuyu okuyanlar

burakgunduz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhabalar, öğrenciyim boş zamanım çok ve canım sıkılıyordu. 2015'te açtığım bir blogger sayfam vardı birşey paylaşmıyordum. godaddy'den domain alarak bloggere bağladım. sitemin adı www.teknosider.com önceden salihburakgunduz.blogspot.com'du. google'a salihburakgunduz yazınca ilk sırada çıkıyordu. domaine bağladıktan sonra teknosider yazınca çıkmıyor. google'a indexlenmesini nasıl sağlarım?

sitem teknoloji haberleri bilim haberleri üzerine yabancı sitelerde gördüğüm haberleri kendimce türkçeye çevirip paylaşıyorum. öğreğim abc haberini yayınladım. bir kullanıcı google'a abc yazınca ilk sırada olmasamda nasıl ilk sayfada çıkarım? birde sayfama görüntülenme çekmek için ne yapmalıyım? şuan ki istatistikler şu şekilde
Screenshot_1.png

ozicloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Öncelikle yazdığın haberlerin ilk sıralarda çıkması için sitenin optimize olması,belirli bir indexe sahip olması ve kaliteli backlinklere sahip olması gerekir.Eğer sitedeki paylaşımlarının hızlı bir şekilde index almasını istiyorsan sosyal medya çalışmalarını arttırabilir ve google console'dan yararlanabilirsin.