Teknolod.com girişimime yardımcı olabilecek yazar arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Teknolod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese selamlar,

Hep bi hayalimdi. Teknoloji içerikleri paylaşmak, üretmek sonunda ilk adımları attım ve www.teknolod.com sitesini kurdum Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarım da bulunmakta. Tek başıma olduğum bu süreçte her şey beni bırakmaya zorladı fakat bırakmadan buraya kadar geldim. Siteme gönüllü yazar arıyorum şuan siteden ben de para kazanmıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. Sitede ne eksik ne fazla yorumlarda önerileriniz ve tavsiyeleriniz varsa belirtir misiniz?

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Siteniz güzel ve sade. Umarım aradığınız iş arkadaşlarını kısa zamanda bulursunuz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Yazıların birçoğu SDN ve başka sitelerden alınma. Bildiğin kopyala yapıştır hatta. Görselleri değiştirip haber içeriğini başka sitelerden kopyalamışsınız. Nereden çıkardın bunu derseniz, bu haberi bizzat ben yazdım :) Haberimi tanırım. Böyle bir yere varamazsınız. Google, haber içeriğinizin kopya olduğunu algılayıp, sitenize ona göre sıralama veriyor. Aslında doğrudan kendi ayağınıza sıkıyorsunuz.

Sadece bu haberler de değil, birçoğu kopya içerik.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Google kopya içeriklere karşı çok fazla çalışma yaptı ve yapmaya da devam ediyor, bu şekilde devam ederseniz yükselmeniz çok zor.