TeknoKampüs | En Son Teknoloji Ürünü

Bu konuyu okuyanlar

maniakcoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknoloji haberlerini okumaktan yenilikleri takip etmekten hoşlandığımdan (aynı zamanda işim gereği olduğundan :))hergün onlarca yabancı teknoloji haber sitesini gezerdim. Birgün düşündüm neden bunları Türkçe ye çevirmiyorum ? Okuduğum teknoloji haberlerini kendi cümlelerimle paylaşmak için işe koyuldum, blog tarzında bir site yazdım asp de ve şimdi günlük copy/paste olmayan yabancı site kaynaklı teknoloji haberlerini yayınladığım Teknokampüs doğdu.

1 ağustostan beri yayında olan siteme göz atarsanız sevinirim :)

www.teknokampus.com

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
güzel iş çıkartmışsın yalnız anasayfada devamı niteliğinde verdiğin haberlerin başlıkları biraz itici geldi belki de SDN'nin anasayfadaki haber düzenine alışmış olmamdan olsa gerek...

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
çok güzel olmuş, haber içeriklerini video ve resimler ile güzel desteklemişsin, ama çok fazla cep telefonu haberi var gibi geldi!
emeğine sağlık

maniakcoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlar için teşekkürler.

@regedit geçen hafta tam bir telefon haftası oldu nokianın yeni modellerini duyurması ve samsung ve motoroladan yeni telefon haberleri gelmesi, bu yüzden :)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
İyi günler.Siteniz basit ve kullanışlı elinize sağlık.Yalnız Honda Civic Type-R gibi bir aracı incelememeniz beni üzdü.

maniakcoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denizhan Dakılır dedi ki:
Bir kaç eksiği var temayı renklendirebilirdiniz.Forum açabilirdiniz.

daha yeni açılan bir siteye anında forum koymak bence iyi olmazdı, belli bir süre geçtikten sonra belli bir ziyaretçi yoğunluğunu yakaladıktan sonra açmayı düşünüyorum...

yorumlar için teşekkürler.

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Jojoba dedi ki:
güzel iş çıkartmışsın yalnız anasayfada devamı niteliğinde verdiğin haberlerin başlıkları biraz itici geldi belki de SDN'nin anasayfadaki haber düzenine alışmış olmamdan olsa gerek...
+1

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
güzel olmuş ilerde daha iyide olur heralde ama rss ikonunun küçük olmuş söyle yarım sf olmazsa olmaz :)

Reaksiyon puanı
0
Çok Güzel Entegre Olmuş Site Birbirine ... Süper ! Bravo !

Bende ASP İle İlgileniyorum Eğer Tamamen Size Aitse Kodlama Bravo Ama CMS İse De Güzel :)

ahmetweli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel ama gelişektir hehalde de gözüme çok ceptelefonu haberi takıldı..

maniakcoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
emreguney3 dedi ki:
Çok Güzel Entegre Olmuş Site Birbirine ... Süper ! Bravo !

Bende ASP İle İlgileniyorum Eğer Tamamen Size Aitse Kodlama Bravo Ama CMS İse De Güzel :)

kodlama tamamen bana ait panel kodlaması uğraştırdı ama değdi bence :)