Teknobiyotik topladıgım pc acılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ferhatormancıgil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teknobiyotik den pc topladım montaj ve kontrol hizmeti de aldım bu sabah elıme ulastı pc fakat çalışıyor fanlar dönuyor ama ekrana göruntu yansıtmıyor.. butun kablolar falan ıtttım kontrol ettim ekran kartı demonte geldı onu taktım ama yok görüntü gelmıyor abım in pc deki ekran kartını taktım görüntü geldi ekran kartımı bozuk sistem kurmaya calısıyorum ama mause görmuyo kafayı yıycem dunya para verdık ..

sihirbaz-png.238422

WatchAndlearn02

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Takmasını Yanlıs Yapmış Olabılırınız Süphelendiğiniz Parçaları Birdaha Kontrol Edin Olmuyorsa Kazık Yemişşiniz

tanchu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçen ay hazır bir sistem toplattım firmadan 10$ motaj ve test içinde ödedim ama kasa geldiğince çalışmıyordu. teknik servisini aradım. anakartı başka bir işlemciyle test ettiklerini aldığım işlemciyi başka bir anakartta denediklerini söylediler. kasa çalışmadığı için açtım anakart beslemeleri bağlı değildi. anakart 6. nesil destekli idi işlemci 7. nesil bios update gerekiyordu.
teknik servis bios uptede işini yapmadığını söyledi asus anakartlar için yapacaklarsada ek bir ücret ödemek gerekiyormuş ? göndermek yerine işimi kendim hallettim. ilk defa kasayı hazır toplanmış alayım dedim yine kendim uğraştım.
parça bazında malzeme alınabilir ama hazır sistem olarak tavsiye etmiyorum.
kendi açımdan parça siparişi bile vermem bu saatten sonra.

sizinkide benzer sorunlar gibi görünüyor. firma sabunlayıp gönderiyor.