Tekir, Topluluk Sitesini Duyurdu

Frostban3

Profesör
Tekir Ön Muhasebe ve Ticari Otomasyon ile ilgili son gelişmeleri takip edebileceğiniz ve Tekir'i indirebileceğiniz yeni topluluk sitesi yayında.

Tekir Ön Muhasebe ve Ticari Otomasyon ile ilgili son gelişmeleri takip edebileceğiniz, sorularınıza yanıt alabileceğiniz, geliştirici ya da kullanıcıların blog girdilerini izleyebileceğiniz ve Tekir'i indirebileceğiniz yeni topluluk sitesi yayında. Tekir'in yeni topluluk sitesinde, Pardus'un topluluk sitesi Özgürlükİçin.com'da kullanılan Django web geliştirme çatısı kullanılıyor.

Tekir topluluk sitesi beş ana bölümden oluşuyor. Bunlar:

:: Kurumsal destek: Kurumsal müşterilere özel bu bölümde, profesyonel destek paketleri ve üst seviye yardım içeriklerine ulaşılacak.

:: Belgeler: Nasıl belgeleri, kurulum belgeleri ve Tekir ile ilgili sık sorulan sorular, bu bölümde yer alıyor.

:: Haberler: Tekir ile ilgili son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

:: Topluluk: Tekir kullanıcıların kendi aralarında yardımlaşması ve bilgi paylaşımı için kurulan forum; kullanıcı ve geliştiricilerin bloglarını izleyebileceğiniz gezegen; hata bildirimi yapabileceğiniz hata bildirim sistemi; Tekir e-posta listelerine üye olup takip edebileceğiniz e-posta listesi bölümlerinden oluşuyor.

:: İndir: Tekir Ticari Otomasyon ve Ön Muhasebe yazılımını indirebilirsiniz.

Bütün bu zengin içerikten faydalanmak için tek yapmanız gereken, www.tekir.com.tr adresini ziyaret etmek.

:: Siz de Tekir kullanıyor musunuz?

SDN - http://shiftdelete.net
 

HapS

Profesör
platform bağımzı denmiş ama macos da çalışacak herhangi bir paket bulamadım çokda önemli değil açıkcası

geliştiren arkadaşları tebrik ederim özgür yazılım camiasındaki çok büyük ama gerçekten çok büyük bir açığı kapattılar sırada imkb anlık veri izleme uygulamasını bekliyoruz :)
 
Üst