Tek ayağı olan muhabbet kuşum kendi kendine besleneblir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar. Maalesefki talihsizliklerden dolayı gece ben uyurken kuşumun ayağı kafeste sıkıştı ve ayağını kaybetti. İyiki o sıralarda su içmek için kalktım ve bunu farkedip kanamayı durdurdum. Fakatdediğim gibi ben uyurken oldu ve ne kadar süredir oradaydı bilmiyordum. Ayağının halini gördüğüm gibi ayağını kaybettiğini anlamıştım. Çok hüzünlüyüm. Bu olay dün oldu. Merak ettiğim bir şey var. Kuşumu hiç yem kabından yem yerken veya su içerken görmedim. Bu yüzen elimde besliyorum. Kendisinin beslenme şansı var mı?

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Daha fazla vakit kaybetmeden hemen şu forumlara konu açın ama çok hızlı olun. Kanamayı durdurmak yetmez uzman tavsiyesi almanız gerekiyor yoksa hayvanı kaybedersiniz.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Üzüldüm yahu bağırıp çığırmadımı? ???

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Daha fazla vakit kaybetmeden hemen şu forumlara konu açın ama çok hızlı olun. Kanamayı durdurmak yetmez uzman tavsiyesi almanız gerekiyor yoksa hayvanı kaybedersiniz.

Zaten alındı. Ben de kafayı yemedim zaten. Ayağını kesmek zorunda kalındı ve bacağı sarıldı yara açılmasın diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzüldüm yahu bağırıp çığırmadımı? ???
hayır öylece durmuş hayvan. akıl alır gibi değil ya. gittiğimde gözleri gidip geliyordu.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Şu ters cevaplara o kadar ayar oluyorum ki. Ne yapalım ehü ehü diye ağlama emojileri koyup saçma sapan şeyler mi yazayım? Yardımcı olmaya çalışıyoz bir teşekkür etmeyi bilmiyorsun. Ameliyat bilgisi olan adam sana kuşun yaşayıp yaşamayacağınıda söyleyebilir eğer söylemediysede yukarda attığım forumlara konu aç ordan sana gerçek bilgileri insanlar söylesin kuşun durumuna göre.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Korkmuş olabilir ya. Ayağı demir parmakların arasına mı girmiş?

Şu ters cevaplara o kadar ayar oluyorum ki. Ne yapalım ehü ehü diye ağlama emojileri koyup saçma sapan şeyler mi yazayım? Yardımcı olmaya çalışıyoz bir teşekkür etmeyi bilmiyorsun. Ameliyat bilgisi olan adam sana kuşun yaşayıp yaşamayacağınıda söyleyebilir eğer söylemediysede yukarda attığım forumlara konu aç ordan sana gerçek bilgileri insanlar söylesin kuşun durumuna göre.
Ayarını değiş derim. Cevaben bana söz mü fırlattın nedir?

Yardımını ettin işte nedir bu sinir?

Son düzenleme:

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bence ters bir şey söylemedim yine de özür dilerim bu kadar tepkiye gerek yok diye düşünüyorum.

Korkmuş olabilir ya. Ayağı demir parmakların arasına mı girmiş?

Ayarını değiş derim. Cevaben bana söz mü fırlattın nedir?

Yardımını ettin işte nedir bu sinir?
Aynen. Cidden aklım almıyor. Protez bacaklara falan bakıyorum kartallar martılar vesaire hepsine yapılmış fakat muhabbet kuşuyla alakalı bir şey bulamadım.