Yardım tecrübelerimi aktarmak için e kitap ve sosyal medya açmayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

mrrwilford

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
herkese merhabalar. 26 yaşındayım kamu sektöründe çalışırken istifa edip kendi işletmemi kurdum. sorum şu:
3 kuruş maaşla çalışırken şuan çok daha fazlasını kazanıyorum. Çok fazlada bilgim birikti ve yazı dilime çok güveniyorum.
Bilgilerimi bir e kitap formatına çevirmeyi düşünüyorum. ve birde başarı öyküleri paylaşımı yapılan instagram hesapları gibi bir hesap açmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi dinlemekten çok mutlu olurum. Öneriniz var mı ? 0 dan bir işletme kurmak nasıldır diye merak edip insanlar fikrimden faydalanırlar mı ?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
İş alanında başarıların nelerdir? Medya ve sosyal kuruluşlar tarafından tanınıyor musun?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Bence YouTube üzerinden aktarım yapabilirsiniz izlenme oranına bağlı olarak sadece para da gelir
herkese merhabalar. 26 yaşındayım kamu sektöründe çalışırken istifa edip kendi işletmemi kurdum. sorum şu:
3 kuruş maaşla çalışırken şuan çok daha fazlasını kazanıyorum. Çok fazlada bilgim birikti ve yazı dilime çok güveniyorum.
Bilgilerimi bir e kitap formatına çevirmeyi düşünüyorum. ve birde başarı öyküleri paylaşımı yapılan instagram hesapları gibi bir hesap açmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi dinlemekten çok mutlu olurum. Öneriniz var mı ? 0 dan bir işletme kurmak nasıldır diye merak edip insanlar fikrimden faydalanırlar mı ?

mrrwilford

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İş alanında başarıların nelerdir? Medya ve sosyal kuruluşlar tarafından tanınıyor musun?
hayır tanınmıyorum. amacım benim gibi zorluklar çekip bir işletme kurmanın maliyeti nedir nelere dikkat edilmeli, kazanılan para nasıl değerlendirilmeli konusunda bilgi sahibi olmak isteyenleri aydınlatmak istemem. şuan ki asgari ücretin günlüğü 300 tl iken benim gibi az sermaye ile işletme kurup günlük 2000 3000 tl nasıl para kazandığımı aktaracağım bir e kitap ve sosyal medya kurmak istiyorum

Hanvip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Öncelikle yolunuz açık olsun tavsiyem instagram hesabı açacak iseniz bir sosyal medya danışmanına başvurmanız olur keşfete düşmek gibi işlemleri kolayca hallederler takipçiniz ve etkileşimiz bir hayli artar sosyal medya danışmanı bildiğim kişiler var eğer ihtiyacınız olursa mesaj yazabilirsiniz. E kitap içinde içeriğin beğenilmesi sade anlaşılır ve gereksiz bilgi olmaması çok önemlidir.

mtanhu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
YouTube tabiki.. emin olun çok işe yarayacaktır.

tebrikler, yolun açık olsun kardeşim.