Soru Tecno Telefon kullananlar Deneyimini söyleyebilirmi

Bu konuyu okuyanlar

Tacest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba telefon alacağım tecno telefonlar fiyatları uygun gibi ama Tam bilmediğimden sormak istedim kullanan varsa artılarını eksilerini söyleyebilirmi ?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Hiç duymadım,kullanmadım o yüzden önyargıyla yaklaşıyor,ucuz etin yahnisi yenmez diyorum.Fiyat konusunda endişeniz varsa,kaçak redmi note 8,note 10s,note9 gibi modelleri tercih etmenizi öneriririm.Hem imei konusunda sıkıntısız modeller bunlar.

Tacest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç duymadım,kullanmadım o yüzden önyargıyla yaklaşıyor,ucuz etin yahnisi yenmez diyorum.Fiyat konusunda endişeniz varsa,kaçak redmi note 8,note 10s,note9 gibi modelleri tercih etmenizi öneriririm.Hem imei konusunda sıkıntısız modeller bunlar.
Kaçak Fln uğraşamam Bu firma Yeni gibi belki ondan fiyatı düşüktür diye düşündüm

Reaksiyon puanı
646
Merhaba telefon alacağım tecno telefonlar fiyatları uygun gibi ama Tam bilmediğimden sormak istedim kullanan varsa artılarını eksilerini söyleyebilirmi ?
techno spark 7 pro kullanıyorum gayet iyi telefon ucuz fiyatı kendisini pazarda tanıtmak için olabilir duymamanıza şaşırdım çünkü kendisi manchester city'nin resmi sponsoru

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Techno telefonların hepsi MT'nin en iğrenç serisi olan Helio G'yi kullanıyorlar. Direk buradan kaybeder. İlerleyen zamanlarda WP'de gezerken bile telefonum ısınıyor diye yakınırsınız sonra.

Odudbwu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Slm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Slm oncelikle sunu soyleyim telefonlarin tasarimlari cok iyi ve gercekten iddali bir firma aksusarlari full ve fiyat perfonmans cihazlari