Technopat'ın cevap veremeyen üyeye yürümesine karşılık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
1590416929509.png

Testi başarıyla geçtiniz. Ömür boyu Technopat Sosyal moderatörlük fırsatına hak kazandınız. Tebrik ederim :)

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Oha dedim yav, bu ne?
Ne yani farklı bir öneride bulunduğun için 7 yıl ban mı attılar?
Hayretler içindeyim!
Başkası yazım hatası yaparsa da ban yiyorsunuz hocam. %100 gerçek ve bende inanmamıştım. Ama bu banı bende şok olarak yemiştim.

Reaksiyon puanı
6,381
Google'a bir donanım önerisi yazdığımda direk o forum çıkıyor, adamlar banlanmama denemesi yaparken çok fazla konu açmışlar.

Reaksiyon puanı
111

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
O Forum kadar saçma bir forum yok. Sırf herkesden farklı birşey önerdim diye 7 yıl ban attılar. Yazık kafalarına
Cidden merak ettim ne önerdin? PSU önerisine diş macunu filan mı önerdim yoksa termal macun yerine motor yağı filan mı?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Technopat'ta da aktif olan birisi olarak (buradaki kadar aktif değil) gerçekten ama gerçekten bazı üyeler ve bazı moderatörler (enes.wtp'yi bilmiyorum) çok sorunlu. Adam hayatı pahasına Rampage, Gamepower ve diğer ürünleri önermiyor. Ya bir modelde sıkıntı yaşadın diye ne diye tüm markayı karalarsın be değişik. Ama bir güzel yanı daha var gerçekten kaliteli üyeler ve modlar da var o yüzden hala arada bi kullanıyorum orayı. Bir ara sırf kendi fikriyle çelişiyor diye üyeler banlıyordu belli başlı modlar şimdi isim vermeyeyim. Recep Baltaş'ta saygısız bi insan sürekli insanların isteklerine karşı çıkıyor biri W7 mi istedi milattan önce kalma sistemi niye kullanıyorsun W10 al diyor tamam ateist veya deistsin anladık ama arkadaşım bunu da dinlere saygısızlık göstererek belli etme lütfen ya. O saçma kurallarından hiç bahsetmiyorum bahsettik mi işin işinden çıkamayız çünkü :D

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Resmi hesap mı bilmiyorum ama @lifo kullanıcısına da seslenmeyi denemiştim.

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    265 KB · Görüntüleme: 191
  • 2.png
    2.png
    232.4 KB · Görüntüleme: 186
  • 1.png
    1.png
    265 KB · Görüntüleme: 170
Reaksiyon puanı
6,381
Beyler kavgaya çağıralım Technopatı kimin daha çok üyesi var?
Onların daha çok üyesi olsa bile (Eğer daha fazla varsa), onların ve donanım arşivi forumun kalitesini toplayıp 2 ile çarptıktan sonra bir de 8 ile çarpsak yine de bu forumun kalitesine ulaşamaz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Adam ekran kartı önerisi istemiş millet 1050 TI felan önerdi bende dedim bütçen ne kadar ? 2.Elden 750 TI bakabilirsin diye cevap yazdım
ya 960 filan desen neyse derdim de 7 yıl da fazla yani ben de rx 590'a 1070 gibi diyen 10K mesajı filan olan üyeler gördüm no problem. ;) ? :cool:

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Technopat'ta da aktif olan birisi olarak (buradaki kadar aktif değil) gerçekten ama gerçekten bazı üyeler ve bazı moderatörler (enes.wtp'yi bilmiyorum) çok sorunlu. Adam hayatı pahasına Rampage, Gamepower ve diğer ürünleri önermiyor. Ya bir modelde sıkıntı yaşadın diye ne diye tüm markayı karalarsın be değişik. Ama bir güzel yanı daha var gerçekten kaliteli üyeler ve modlar da var o yüzden hala arada bi kullanıyorum orayı. Bir ara sırf kendi fikriyle çelişiyor diye üyeler banlıyordu belli başlı modlar şimdi isim vermeyeyim. Recep Baltaş'ta saygısız bi insan sürekli insanların isteklerine karşı çıkıyor biri W7 mi istedi milattan önce kalma sistemi niye kullanıyorsun W10 al diyor tamam ateist veya deistsin anladık ama arkadaşım bunu da dinlere saygısızlık göstererek belli etme lütfen ya. O saçma kurallarından hiç bahsetmiyorum bahsettik mi işin işinden çıkamayız çünkü :D
Bazı iyi üyeleri de var. (İslama ve padişahlara küfür edenler dışında) ama modları berbat hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...