Technopatda Izinsiz Isim Değiştirmişler

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WinXP

Doçent
Özel başlık
title.wma
Arkadaşlar merhaba. Technopat sosyalde hiçbirşey yokken ilk profil fotosu kalkmış, Sonrada ismim beni maile dönmüş. Değiştirmeye kalktım değişmiyor, fotoda koyamıyorum. Bunu moderatörler mi yapmış olabilir? Hesabı 2 ya da 3 ay önce gibi banlattırmıştım ve hiç girmemiştim. Ama nasılsa bugün değişti. 1 saat önce. Üstelik konulan mail Benim başka bir mail. Kayıt olurken ki mail değil. Başka mail. Bunu technopat sosyal mi yaptı acaba? Çünkü buna baya sinirlendim eğer düzelmezse davaya kadar gidecek. Şaka yapmıyorum!

Akdeniz124

Asistan
Özel başlık
Niye Ki ?
Arkadaşlar merhaba. Technopat sosyalde hiçbirşey yokken ilk profil fotosu kalkmış, Sonrada ismim beni maile dönmüş. Değiştirmeye kalktım değişmiyor, fotoda koyamıyorum. Bunu moderatörler mi yapmış olabilir? Hesabı 2 ya da 3 ay önce gibi banlattırmıştım ve hiç girmemiştim. Ama nasılsa bugün değişti. 1 saat önce. Üstelik konulan mail Benim başka bir mail. Kayıt olurken ki mail değil. Başka mail. Bunu technopat sosyal mi yaptı acaba? Çünkü buna baya sinirlendim eğer düzelmezse davaya kadar gidecek. Şaka yapmıyorum!
.

phanmetal

Profesör
Özel başlık
VOL 2. Robin :D
Buraya yazmanın bir mantıgini anlamadım. Xenforodan kaynaklı bir hata olabilir.

MickTheTechnopat

Doçent
Cezalı
Özel başlık
Berk'in multisi
Anlamadığım şey şu
Ben o maili girmememe rağmen nasıl o maille değişti? Neden değişti ayrıca.
Dediğim gibi diğer mailleri bir şekilde görebiliyorlar ve tekrar tekrar bakmamak için diğer email adresinin ismini koymuşlar sıkıntı yok zaten insanlar onun email olduğunu bilmiyorlar. (Belki)

WinXP

Doçent
Özel başlık
title.wma
Eğer arkadaşınız varsa Sosyal'de sizin için konu açabilir.
Yok o olamaz. Çünkü kimseye vermedim, Zaten konu açılamazdı banlıydım. Ama bilmiyorum. Bazı şeylere erişim yasak. Ad falan değiştirilmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Moderatörler IP adresine erişebilirler
Öyle bizi hackleyebilirler mi? O zaman tehlikeli olmuyor mu?
Technopatı bıraktığım gün buraya gelmiştim.

Berk

哈勒普
İçerik Ekibi
Özel başlık
tarih tekerrür
Yok o olamaz. Çünkü kimseye vermedim, Zaten konu açılamazdı banlıydım. Ama bilmiyorum. Bazı şeylere erişim yasak. Ad falan değiştirilmiyor.
Onu demiyorum. Arkadaşınız bu sorun hakkında Sosyal'deki yöneticiler ile iletişime geçebilir. Siz banlı olduğunuz için siz konu açamazsınız ama arkadaşınız açabilir. Ben bunu demek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar