TECHNOPAT'da gereksiz yere ban yedim

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vadim

Öğrenci
1613830785390.png

TECHNOPAT'da bugün gerçekden gereksiz yere1 günlük ban yedim forumda en ufak bir yazım yanlışı yapınca bile uyarı alıyorsunuz
ve tekrarlarsa süreli ban yiyorsunuz
ama benim ban yeme sebebim bu değil sistem toplama adına daha önce 2-3 tane daha konu açmıştım bugün bir tane daha açtım ve 1günlük ban yedim
ve bana dedikleri''gereksiz yere aynı konudan tekrar tekrar açmak nedeniyle'' ama aynı konuya yazarsam pek cevap alamam çünkü konu eskidi ve konumun konusu diğerlerinden epey farklıydı konum şu''gürcistan da pc fiyatları ne durumda'' ve oraya istediğim parçaları yazdım ve ne kadar ediceğini ve o parçaları güvenli bir şekilde nasıl getirttire bilirim idi ve artık gereksiz yere uyarı ve ban yemekten bıktım ama hala daha TECHNOPAT çıyım :)
(sanırım konu silinicek veya kitlenecek veya burada da ban yiyeceğim forumdan şikayet ettiğim için)

ghost_of_sparta

Profesör
Özel başlık
Who Am I
Ekli dosyayı görüntüle 140302
TECHNOPAT'da bugün gerçekden gereksiz yere1 günlük ban yedim forumda en ufak bir yazım yanlışı yapınca bile uyarı alıyorsunuz
ama benim ban yeme sebebim bu değil sistem toplama adına daha önce 2-3 tane daha konu açmıştım bugün bir tane daha açtım ve 1günlük ban yedim
ve bana dedikleri''gereksiz yere aynı konudan tekrar tekrar açmak nedeniyle'' ama aynı konuya yazarsam pek cevap alamam çünkü konu eskidi ve konumun konusu diğerlerinden epey farklıydı konum şu''gürcistan da pc fiyatları ne durumda'' ve oraya istediğim parçaları yazdım ve ne kadar ediceğini ve o parçaları güvenli bir şekilde nasıl getirttire bilirim idi ve artık gereksiz yere uyarı ve ban yemekten bıktım ama hala daha TECHNOPAT çıyım :)
(sanırım konu silinicek veya kitlenecek veya burada da ban yiyeceğim forumdan şikayet ettiğim için)
Forumda sizin gibilere hiç ihtiyacımız yok. Technopat'tan ban yiyen buraya gelliyor. Burası forum kötüleme yeri değil. Lütfen Technopat denen mağaraya geri dönün veya davranışlarınızı düzeltin.

NOT: Büyük ihtimalle ceza puanı alacaksın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha bir de: Hala Technopat'çıyım diyip burada o forumu kötülemek de ayrı bir saçmalık. Sanırım troll üyesiniz.

Airbus

Doçent
Özel başlık
Fly By Wire
Forum adminleri acaba Technopat ve Ban kelimelerini yan yana getirip yasaklı sözcükler arasına mı eklese? Böylece bu tip konuları artık görmeyiz. Oranın sıkılığından darlanan herkes buraya gelip ağlıyor. İki site de birbirinden farklı artık görün bunu. Saçma sapan ban yemekten bıktıysanız bir daha girmezsiniz o siteye olur biter. @Creative

hakanb16

Öğrenci
Kurallar belli. Uygularsan ceza almazsın. Kimse bir yerlerinden element uydurmuyor. 4 tane aynı konudan açmışsın. Ceza alman gayet doğal.

1613831745640.png

Tabii kuralları belli bir yerden sonra idrak ediyorsunuz. Ben 7000 mesajdan sonra 2-3 tane uyarı anca aldım.

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Bıraktı...
Ekli dosyayı görüntüle 140302
Ne bekledin? Göz yummalarını mı? Kafan kadar öne çıkar butonu var orada. Neymiž cevap alamazmışım. Ama evet yazım yanlışı kuralları saçma.

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Arkadaşlar, söz konusu site ile bizi neden karşı karşıya bırakmak istiyorsunuz anlamıyorum. Orada ban alan direkt burayı basıyor. Biz ne yapabiliriz ki?

Her iki alanda da yetkilerimiz yok arkadaşlar. Bunu biz halledemeyiz ve halledemediğimiz gibi o site üzerinden konuşamayız. Bu bizi aşan durumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar