technopat sosyal kuralları neden çok katı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan göleli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
evet arkadaşlar bügün tecnopat sosyalde gereksiz yere banlandım hemen banlanma nedenimi söyliyim rtx 2060 minecraft rtx açık şekide kaç fps alırım dedim birirsi
250 300 fps alırsınız dedi bende bilmiyorsan lütfen cevaplama birde kusura bakmada sence rtx de o kadar fps almak mümkünmü bana birkaç moderatör ve birkaç kişi atarlandı ve hesabımı kapatılabir şu anda

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bu konunun açılmasını dört gözle bekledim :)

Liseye giden ergenleri moderatör yapmak neyin kafası? Tam bir Technoçöp havası. Eskiden @Jira ile @dogant kaç sayfa atışırdı. Şimdi ne oldu Jira'ya? İstediğini mi aldı yoksa moderatörlerin tarafına mı geçti? Eğer istedini aldıysa tebrik ederim, diğerlerinden sesini daha net duyurabildi. Ceza ile ilgili zibilyon tane konu var. Ekşi'de, DH'de, SDN'de, hatta Technopat'ta bile aşırı derecede var. Cezalı kullanıcılar silinse forumda çok az kişinin kaldığı ortaya çıkar, ya da 1 yıl ve üstü ban yiyenler. Sorun kurallarda değil, moderatörlerde. Sanırım en çok yalakalık yapan moderatör oluyor. İfade yasağı gibi saçma sapan bir ceza var. Adam bana kahkaha atsın, ceza alan yine ben olayım. Merak etmeyin, hiçbir zaman yalaka olmadım, olmayacağım da.

Kuralların katı olduğunu, bu şekilde forumun istikrarlı olacağını söylüyorsunuz. Yanılıyorsunuz, 2020 istatistilerinde kullanıcı sayısının azaldığına eminim, aktiflik olarak :) 28.maddeyle birlikte kendinizi koruyacağınızı sanıyorsunuz, hayır koruyamacaksınız. Hatta kin ve nefret daha da artacak. Sizinle aynı fikirde olmayan birisine 7 yıl ban veriyorsunuz, trajikomik. Bu mesajımda ve diğerlerinde yazım hatası varsa söyleyin.

Bu konuda söylediklerimde hata varsa düzeltin @lifo, @enes.wtp.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...