Technopat Sosyal hakkındaki görüşlerim

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KİM MİN JAE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Evet arkadaşlar buraya yeni geldim ve sizlere Technopat Sosyal hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım.

Öncelikle o forumun en büyük problemi moderatörlerin klavye üzerinde türkçe öğretmeni olması. Konu başlığına soru işareti koymadım diye dün ban yedim ve onlara dedimki "Klavyem mekanik switch'in altına toz kaçmış, shift tuşum basmadı af buyurun." onlar ise bana "Maalesef" dediler ve bunun üstüne raporlama butonunu benden kaldırdılar.

Orada moderatör ekibinin hepsi paralı asker gibi. kullanıcılara nazik davranmıyorlar.

Bir konunun altına o konuyla alakalı bir şey yazmıştım ama soru sormadım, moderatör ekibi benim yerime konu açmıştı ve bu beni şüphelendirdi mail bilgilerime erişebilirler diye.

Kendileri sanki hiç crackli uygulama veya lisanslı olmayan birşey kullanmıyorlarmış gibi carck hakkında soru soran herkesi banlıyorlar. Tabi şunu unutmamak gerek Huawei telefona yasal olmayan veya Google'un izin vermediği şekilde Google Uygulamaları ve Play Hizmetlerini kuranlarda kendileri bu da cracklere girer sonuçta kırılmış bir yöntem.

Uzun lafın kısası özgür olmayan ve önüne gelen herkesi banlamaktan başka birşey yapmıyorlar.

Kuzey Kore yönetimi gibi forumda dolaşan moderatörler var.

Ufak bir ekleme orası "Technopat Sosyal" değil "Bantopat Banlama ve SSBB (Sovyet Sosyalist Bancılar Birliği)" olmalı.

bantopat.png

Son düzenleme:

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
ben siyasi troll oldukları için bırakmıştım 1.5 senedir de girmedim kafam çok rahat çok birşey kaybetmezsin
onlarda 2 sistem var
1- reklam aldıkları ürün harici diğer herşey çöp
2- reklam aldıkları siyasi parti hariç diğerleri hain

KİM MİN JAE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
ben siyasi troll oldukları için bırakmıştım 1.5 senedir de girmedim kafam çok rahat çok birşey kaybetmezsin
onlarda 2 sistem var
1- reklam aldıkları ürün harici diğer herşey çöp
2- reklam aldıkları siyasi parti hariç diğerleri hain
1. olana katılıyorum asusun kölesi olmuşlar herşeyi asus olarak kullanıyorlar
2. olanda doğru recep baltaş bir konuda siyaset hakkında konuşmuştu

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Aramıza hoş geldin. Technopat'tan herkes bu kadar şikâyet ederken başka bir yere geçiş yapamamalarının sebebi kendileri kadar güçlü bir alternatifi olmaması sanırım. Aktif olanların ne kadarı gerçekten yararlıdır sorgulanır ama. Birkaç kez soru sormak için konu açmıştım ve yorumlarda soruyla dalga geçenler oluyordu. Komik bir şey de sormamışım ki arkadaşım, sisteme yeni donanım arıyordum. Adam yoruma ''Bana da pc alırsın o zaman aspodksaopdsakop'' falan yazıyor. Sabır ya. :D

KİM MİN JAE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aramıza hoş geldin. Technopat'tan herkes bu kadar şikâyet ederken başka bir yere geçiş yapamamalarının sebebi kendileri kadar güçlü bir alternatifi olmaması sanırım. Aktif olanların ne kadarı gerçekten yararlıdır sorgulanır ama. Birkaç kez soru sormak için konu açmıştım ve yorumlarda soruyla dalga geçenler oluyordu. Komik bir şey de sormamışım ki arkadaşım, sisteme yeni donanım arıyordum. Adam yoruma ''Bana da pc alırsın o zaman aspodksaopdsakop'' falan yazıyor. Sabır ya. :D
Evet, biraz saçma sapan kitleye sahip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...