Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerkerK

Asistan
Bende technopat netten geliyorum, konu dışında bi derdimi anlattığım için gereksiz mesajlar yüzünden 1 ay ban yedim. Benim açıldı ama hiçte oraya gitmeye hevesim yok en sdn forumun ortamı kat kat daha iyi

rtakak

Profesör

BestLegend

Doçent
Bu her yer için geçerli değil mi?
Bence degil, dolarsiz rtakak :)
Ismimi degistirdim orada, MythStroke artik.

Modlar tarafindan duzenlenmis mesaji sdn ye yollayip kendinizi hakli cikartiyorsunuz diyorlar. Yahu zaten herkes biliyor ki onun duzenlendigini, ben duzenlenmemis eski halini soyluyordum fakat unuttum artik hangisine cevap verdim falan...

rtakak

Profesör
Bence degil, dolarsiz rtakak :)
Ismimi degistirdim orada, MythStroke artik.

Modlar tarafindan duzenlenmis mesaji sdn ye yollayip kendinizi hakli cikartiyorsunuz diyorlar. Yahu zaten herkes biliyor ki onun duzenlendigini, ben duzenlenmemis eski halini soyluyordum fakat unuttum artik hangisine cevap verdim falan...
Konuyu bilmiyorum ama son zamanlarda biraz damga yapıştıranlar çoğaldı cidden.
Gereği yapılır muhtemelen. MythStroke ;)

BestLegend

Doçent
Konuyu bilmiyorum ama son zamanlarda biraz damga yapıştıranlar çoğaldı cidden.
Gereği yapılır muhtemelen. MythStroke ;)
:D
Yo o değil, daha önce buralarda technopattan nefret ediyorum falan diye konular acmistim da ona gelen tepkiler o.
Technopat de beni yanlis anlamayin diye bir konu acmistim orda yazmislardi.

Bu arada her şeye troll diyorlar ya sövecem bigün...
Sırf aktif diye dolasiyordum orada...
Burasinin aktifligi duzelmis, buradayim artik...

KNMX

Dekan
Vallahi sizi bilmem ama Technopat'ta gerçekten çok bilgili insanlar var. Aklıma takılan soruları Google'da aratınca Technopat başlarda geliyor. Yazım kurallarının katı olması sebebiyle forum çok düzenli duruyor. YouTube kanalında format vb. şeyler hakkında bir sürü şeyler öğrendim. Kötü bir site değil. Ayrıca üyelik açmaya gerek duymadım.
Kötü yönleriyse tabii ki var.
Technopat sitesinde samimi bir ortam yok. Üyelik açmamama rağmen çok belli oluyor. Her şey çok resmi.
Dolayısıyla tercihim SDN olacaktır.

_Zaur_

Profesör
Beğenmiyorsanız çıkış butonu sağ üst köşede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit --- Burası sosyal değilmi? Yine yalnış yere yazdım bak. :(
😂

Oha ban yedim lan birine Yazım yanlışını düzelt moderatörler vurur dedim. Gereksiz mesajdan beni vurdular.
Adamların kurallarını hatırlatınca da ban yiyoruz yav
Mesaj otomatik birleştirildi:

Technopat, Recep Baltaş'ı memnun etmek için açılmış bir forum gibi geliyor bana.
Adam ıldırmış gibi konularda cirit atıyor. 50 bin mesajı vardı 1 sene önce. Şuan kaç bakarız.

Hakkı Alkan'ın forumda soru cevapladığını gördünüz mü? :D :D

Kapkaba

Üyecik
Bence her türlü bu forum daha iyi,daha samimi.Technopat çok kuralcı ve her şeye ban atıyor.Neyse ki böyle forumlar var da rahat rahat konu açıp sohbet edebiliyoruz.

Mert0

Profesör
Yasaklı
Samimiyet olmadığı için hesap açma ihtiyacı bile duymadım ama bir sorun hakkında aratınca bile direk Technopat açıyor. Bilgili insan sayısı da baya fazla. Arada bilgi almak için uğruyorum. Onun dışında YouTube sayfaları da güzel çoğu bilgimi oradan öğrendim ama gerek samimiyeti gerek çok sıkı olmayan kurallarıyla tercihim SDN forum.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Şurda daha başlığa acil yardım yazanları gördükce çok da iyi yapıyorlar diyorum herzaman. Hem bu tip forum kurallarını ihlal edenlere hemde bunlara cevap verip devamını getirenlere uyarı şart başka akıllanmazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter