Technopat Hatalarını Kabul Etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
85
Moderatörler lütfen başka bir siteden bahsettiğim için bu yorumu reddetmeyin inanın ki amacım reklam değil eleştirmektir, technopat sosyal deki moderatörler benim açtığım soruyu yanlış konu da açmışsınız o yüzden 1 puanlık ceza aldınız ve ben bu konu da onları eleştirmiştim, yani anlayacağınız kendilerinin eleştirilmelerini istemedikleri için beni susturup postaladılar ve bu beni çok sinirlendirdi, üstelik o konuya mesaj yazabilsem onlar için daha kötü olacağı için mesaj yazımına da kapandı konu, şimdi link i atacağımğer link e tıklamak istemezseniz ben söyleyeyim nasıl gidebileceğinizi technopat sosyal e girip ''ara'' kısmına (sağ üst te bulunuyor) Technopat'ı eleştirmenin vakti geldi geçiyor yazarak ''A'' harfi ile gözüken profile basıp, benim konuma bakabilirsiniz.

Sorum: Yanlış bir kategori de açtığım konu (kullanıcı haberleri) bu ki ben alakası bile olduğunu düşünmüyorum neden yanlış kategori de açtınız deyip ceza verdiler hepiniz biliyorsunuz zaten, he belki çok düşük bir ihtimal de olsa belki yanlış açmış olabilirim, bu yüzden bu konuyu nasıl açsaydım doğru açmış olurdum söyler misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

wittroc

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
11,225
Maalesef şikayetlerinizin yeri burası değil. Problemlerinizi kendileriyle çözmeniz ve farklı forumlara taşımamanız daha doğru olacaktır.

5. Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

28. Yerli teknoloji sitelerinden bilgi amacı dışında link paylaşımı ve yönlendirme yasaktır. Bilgi amacı güden link ve YouTube videoları paylaşılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...