Technopat forum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
technopat forum bır daha asla girmeyeceğim bir site. bir konu acim dedim actim 1 dk sonra ban bu ne ya dedim ban sebepini actim ve bir gordum :() sasirdim boyle sacma bir sey olamaz sebepi "yazim yanlisi" bir an dusundum shiftdelete forumu oldugu icin ne sansliyim dedim

technopat uyelerine sabir ve iyi turkce dersleri diliyorum...

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
technopat forum bır daha asla girmeyeceğim bir site. bir konu acim dedim actim 1 dk sonra ban bu ne ya dedim ban sebepini actim ve bir gordum :() sasirdim boyle sacma bir sey olamaz sebepi "yazim yanlisi" bir an dusundum shiftdelete forumu oldugu icin ne sansliyim dedim

tecnopatpat motors ban ustasıdır

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

bbndee yzm yanlılsı srunuolmdığ içn sdn tvsy ederim
Arkadaşlar yazım kurallarını biliyorsanız eğer hiçbir şekilde ban yemezsiniz.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Technopat heralde internetin Cehennemi.Tamam burada yazım yanlışı yapabilirsiniz ama biraz dikkat etseniz herkes için iyi olabilir.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...