Technopat da banlaniyorum

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Arkadaşlar ben Technopatta geccenin.gozleriyim aslında trol değilim 1 sene önce küçükken baya cezam vardı o zaman cezamı bekliyordum sonra Recep abi sevgili ile yapacak etkinlikler diye konu açmıştı bende "sevgili müslümana gunahtir" yazdım o gün trollden 4 yıl ban yedim sonra başka hesaplar açmaya çalıştım red edildi diyordu bende modemi resetleyip kayıt oldum o hesabımda benim hatam biraz salak davdandim sonra o banlaninca yeni hesap yeni hesap derken olaylar bu duruma geldi artık onlara trolluk yapmayacagim diye konu açıyorum red ediyorlar üyeliğimi 1 kere affettiler diye düşündüm ali64 hesabımla yaşımı 19 girmiştim 13 yapın dedim mod abi biz senin her sefer yaşını değiştirmek zorunda mıyız dedi bende asıl yaşımı girince geccenin.gozleri olduğumu anliyorsunuz mod dedi yaşından değilde açtığın konulardan olmasın dedi bende ben artık trolluk yapmıyorum dedim rapor sistemi ile ve tüm hesaplarım red edildi özür diliyorum red ediyorlar halbuki artık trolluk yapmiyorum

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Haketmişsin , olgun ol orası elite bir forum.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Ağır bir işsizlik sentromun var senin :D
Milleti çileden çıkarıyorsun muhtemelen, oysa ki ben eğleniyorum konularınla niye banlıyorlarsa seni :D

o değilde üşenmedim okudum konunu ya :D

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
Haketmişin. Bu arada Technopat ın kuralları ağır olmasa bende oradayım aslında.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Haketmişsin , olgun ol orası elite bir forum.
Elite forum bence olduğumuz forumdur. Şöyle birşey var oranın standart uzun süreli kullanıcılarıda küçücük hatalara göre atılan banlardan sıkılıyor genelde.
Neredeyse 1 yıldan fazla kullandım durumu gördüm. Üyeleri kendilerinden soğutuyorlar.

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Arkadaşlar ben Technopatta geccenin.gozleriyim aslında trol değilim 1 sene önce küçükken baya cezam vardı o zaman cezamı bekliyordum sonra Recep abi sevgili ile yapacak etkinlikler diye konu açmıştı bende "sevgili müslümana gunahtir" yazdım o gün trollden 4 yıl ban yedim sonra başka hesaplar açmaya çalıştım red edildi diyordu bende modemi resetleyip kayıt oldum o hesabımda benim hatam biraz salak davdandim sonra o banlaninca yeni hesap yeni hesap derken olaylar bu duruma geldi artık onlara trolluk yapmayacagim diye konu açıyorum red ediyorlar üyeliğimi 1 kere affettiler diye düşündüm ali64 hesabımla yaşımı 19 girmiştim 13 yapın dedim mod abi biz senin her sefer yaşını değiştirmek zorunda mıyız dedi bende asıl yaşımı girince geccenin.gozleri olduğumu anliyorsunuz mod dedi yaşından değilde açtığın konulardan olmasın dedi bende ben artık trolluk yapmıyorum dedim rapor sistemi ile ve tüm hesaplarım red edildi özür diliyorum red ediyorlar halbuki artık trolluk yapmiyorum
benden daha trolleri de varmış :D

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Burda da banlanmışsın demek kaşınıyorsun...

Son mesajlar