Technopat - Alıcı Kazıklayan Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822
Technopat forumda ana sayfada gördüm bakayım dedim zaten linki de koyacağım alta. Eleman R3 1200, 350M-D3V, turşusu çıkmış gtx 1050 2gb, 8GB ram ve 240GB SSD'li sistemine normalde 2300₺ fiyat yazıyor ve pazarlık yok diyor. Daha sonra ilanın altına 4250₺'ye sattım diyor ki benim gözümde kesinlikle dolandırıcıdan bir farkı yok. Daha sonra da diyor ki aslında ben 3800₺ civarına satacaktım ama ölücülere inat 4250₺ yazdım biride geldi aldı diyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Konu da bir de millete laf sokmaya çalışıyor yaptığı şeyin iyi bir şey olduğunu sanıyor. Bunun gibiler yüzünden işte ikinci el ürün falan alamıyoruz.!

Son düzenleyen moderatör:

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Technopat forumda ana sayfada gördüm bakayım dedim zaten linki de koyacağım alta. Eleman R3 1200, 350M-D3V, turşusu çıkmış gtx 1050 2gb, 8GB ram ve 240GB SSD'li sistemine normalde 2300₺ fiyat yazıyor ve pazarlık yok diyor. Daha sonra ilanın altına 4250₺'ye sattım diyor ki benim gözümde kesinlikle dolandırıcıdan bir farkı yok. Daha sonra da diyor ki aslında ben 3800₺ civarına satacaktım ama ölücülere inat 4250₺ yazdım biride geldi aldı diyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Konu da bir de millete laf sokmaya çalışıyor yaptığı şeyin iyi bir şey olduğunu sanıyor. Bunun gibiler yüzünden işte ikinci el ürün falan alamıyoruz.!

2.el satıcılardan o kadar kazık yedim ki bir daha bulaşmıyorum.yemin ederim her ürün alışımda kazık yedim.o kadar iyi anlamama rağmen akıl almayan şekillerde problemler çıkıyor.2.elden uzak durun.üründen ziyade satıcılar kötü.sonrada bu tür kötü senaryolar yaşanıyor

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Son maddeyi dikkatli okuyun yeni eklediler sanırım.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822
2.el satıcılardan o kadar kazık yedim ki bir daha bulaşmıyorum.yemin ederim her ürün alışımda kazık yedim.o kadar iyi anlamama rağmen akıl almayan şekillerde problemler çıkıyor.2.elden uzak durun.üründen ziyade satıcılar kötü.sonrada bu tür kötü senaryolar yaşanıyor

Aslında ürün alırken çok iyi konuşmanız lazım satıcı kişiyi iyi kafaya almanız lazım o zaman hemen belli ediyor kendini dolandırıcı mı olduğu belli oluyor. Yazık günah yani o paraya o sistemi 5'e katlayan sıfır sistem topluyorsun.

Son maddeyi dikkatli okuyun yeni eklediler sanırım.

Sıkıntı yok konuyu kitlemişler oraya yazamadım sinir olduğum için konu açtım buraya. Bunun gibilerden Allah korusun bizi.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Ayıp ya yarım saattir okuyorum technopat'ı adam kendi vicdanını rahatlatmaya çalışıyor yok masayı verdim yok monitörü verdim. İnsanları afedersiniz ama mal yerine koyuyor. Çeşke alan arkadaş biraz araştırsaymış. Umarım forumlardan birinde görürde satıcı ile iletişime geçer.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822
Yine bir technopat vakası

Aynen öyle.

Ayıp ya yarım saattir okuyorum technopat'ı adam kendi vicdanını rahatlatmaya çalışıyor yok masayı verdim yok monitörü verdim. İnsanları afedersiniz ama mal yerine koyuyor. Çeşke alan arkadaş biraz araştırsaymış. Umarım forumlardan birinde görürde satıcı ile iletişime geçer.

Zaten o yorumları gördükten sonra sinirlerim tepeme çıktı ondan konu açtım en azından o kişi bilinsin de ürün alınmasın diye. Güvenilir biri değil belli zaten. Bir de alan kişi bilgili zaten hemen aldı gitti diyor bilgili birisi böyle yapmaz. Verdiği masayı 50₺'ye satıyor spotçular. Allah yedirmesin o parayı. İnşallah alan kişi görür bu yazdıklarımızı.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
ryzen 3 e o para gerçekten kötü hemde çok kötü olmuş. o bütceyle arkadaşıma ryzen 5 1600x 1050ti sistem toplamıştık(sıfır sistem)

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
ryzen 3 e o para gerçekten kötü hemde çok kötü olmuş. o bütceyle arkadaşıma ryzen 5 1600x 1050ti sistem toplamıştık(sıfır sistem)
4200 tl bende olacaktı varyaa şuan kullandığım laptop ta i3 2348M işlemci var o kadar diyeyim ben devamını siz düşünün

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822

RX 590'lı sistem toplayabiliyorsun şuan. Adamın verdiği kart 1050Ti bile değil.

O siteden bize ne ki? hala anlayabilmiş değilim. Aç konunu Tecnopat'ta, orada tartış.

Seni zamanında bloklamışım zaten gereksiz mesaj kasmana gerek yok. Konuya girme sen bir daha ;)

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
RX 590'lı sistem toplayabiliyorsun şuan. Adamın verdiği kart 1050Ti bile değil.

Seni zamanında bloklamışım zaten gereksiz mesaj kasmana gerek yok. Konuya girme sen bir daha ;)
pc parçaların şuanki dolarla ne durumda hiçbir bilgim yok.bütcesi çöp olmuş yazık....şuan elimde olsa kazığı yiyen arkadaşa ulaşıp satıcıyı şikayet etmekti.

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,261
Cezasını çeker inşAllah satan kişi ve bunun gibiler.

UBerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Konuyu ben de görmüştüm dün. Gerçekten çok pahalıya satmış. Klavye Mouse Monitör Masa da var diyor ama onlara 2000 lira fazla ödemiş alan. Biraz ayıp olmuş.

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link ve içerik paylaşımı yapılması yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...