Tavsiyenizi bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

acarremirr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sene endüstri mühendisliğine başlayacağım o yüzden kendime bir laptop alacağım. Etrafımdaki herkes Monster modellerini öneriyor ancak EkşiSözlük gibi sitelere baktığımda çok fazla şikayet görüyorum. Bir yandan Macbook alsam işimi görür mü diye düşünüyorum. Programları indirirken vs sıkıntı çıkarır mı bana iPhonelar gibi? Bilinmeyen kaynak gibi durumlarda sıkıntı verdiğini duydum okulda kullanacağım programların nasıl yüklendiğinden haberim de yok pek. Yorumlarınızı bekliyorum ve aklınızda başka bilgisayar önerileri varsa duymak güzel olur.

Reaksiyon puanı
391
Monster dan bir çok kullanıcı şikayetçi o yüzden Monster almak sizi riske sokar. Eğer bütçenizi belirtirseniz size bilgisayar önerebiliriz.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Ekşi Sözlük teknoloji sitesi değil, kulaktan dolma bilgileri paylaşmayı severler ve o cevabı verenlere sorsan hepsi başına bilgisayar mühendisi kesilir. Monster cihaz kullanan tanıdıklarım var, cihazları uzun süredir gayet performanslı şekilde çalışıyor ama ben grafik gerektirmeyen iş odaklı kullanımlar için Macbook Pro modellerini öneririm.

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Ekşi Sözlük te paylaşılan haberler genellikle abartılardan oluşur. Monster gayet kaliteli bir markadır. Arkadaşlarımın çoğu monster kullanıyor. Bu sebeple size bu modeli öneriyorum. Yok ben monster
istemiyorum başka markalara yönelicem diyorsanız size bu MSİ laptobu öneririm.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Hocam o GTX1650Tİ'lı versiyonu olmasın?
Screenshot_20200522_194111_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ön siparişte olduğu zamanlar:coldsweat: