Tavsiyeler Verin

dirlik95

Asistan
1.500tl'ye kadar bütçem var ve akıllı telefon almak istiyorum.Harita ögrencisi olduğum için arazide kroki çizerken işime yarayacak note3'ü buldum.Sıfırı 1.700 2.el 1.200-1.400 bulurum tahmin ediyorum.Sizinde önerebileceğiniz telefon modeli var mı ? (kamerası iyi, güncellemeyi hemen kesmeyecek bir telefon olursa iyi olur,önerilerinizi hemen bekliyorum :yes: )

re13el

Dekan
500 tl bütçeyle 1200 tl lik telefon bulmuşsun zaten. :) Note serisinden bi telefon uygun olacaktır sana.

Nexus 6 adı gibi 6" vede sonuçta google in telefonu bence bi bak ama daha türkiye ye gelmedi aslında satışa çıkmadı daha

Türkiye'ye gelince inceleceğim,sağolun :)
Ayrıca motorolanın yeni bir telefonu tanıtıldı 2k ekran 5.2" snapdragon 805 3gb ram 32/64 gb depolama 3900mAh batarya vb. özellikleri var daha dün tanıtıldı harika bir telefon fiyatı fazla uçuk olmazsa nexus 6 yerine onu alabilirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sende alabilirsin tabi:mrgreen:

dirlik95

Asistan
Ayrıca motorolanın yeni bir telefonu tanıtıldı 2k ekran 5.2" snapdragon 805 3gb ram 32/64 gb depolama 3900mAh batarya vb. özellikleri var daha dün tanıtıldı harika bir telefon fiyatı fazla uçuk olmazsa nexus 6 yerine onu alabilirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sende alabilirsin tabi:mrgreen:
Evet onuda gördüm google ile ortaklaşa çıkaracakları telefondu sanırım.Çok harika özellikleri ama fiyatı şüphelendiriyor