Xiaomi Tavsiye istiyorum.

Webhead

Dekan
Xiaomi Poco f2 pro nasıl bir telefon acaba kullanan var mı avantajı ve dezavantajı nelerdir?
Kullandığım bir telefon değil ancak seni 3-4 yıl götürecektir ne de olsa SD865 kullanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir dezavantajının olduğunu düşünmüyorum. Her yönden tatmin edici.
Pop-up dezavantaj diyebilir miyiz ?

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Kullandığım bir telefon değil ancak seni 3-4 yıl götürecektir ne de olsa SD865 kullanıyor

Pop-up dezavantaj diyebilir miyiz ?
Kişiye bağlı o biraz aslında ama genel olarak bence çok da bir dezavantajı yok.

Xiaomi Poco f2 pro nasıl bir telefon acaba kullanan var mı avantajı ve dezavantajı nelerdir?
Poco f2 Pro avantajları: 1-Snapdragon 865 işlemciye sahip olması 2-Ekran kalitesinin iyi olması 3-Batarya performansının çok iyi olması 4- Ömrünün uzun olması (5 yıl) 5-Oyun performansının sıvı soğutma sistemi sayesinde mükemmel olması. Dezavantajları: 1-Kalın olması 2- Kamera yazılımı iyi değil 3- Stereo hoparlör olmaması.

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Bence futuristik duruyor ama ekran altı kameralı telefonlar varken pop-up modası gecti hem zaten firmaların hepsi pop-up bırakıp delikli ekrana gecti sende biliyorsun hocam
Orası öyle tabii ama bu konu sahibine bağlı eğer kullanışsız ya da geri kalmış diye düşünürse başka önerilerde bulunuruz. Ama pop-up var diye o kadar iyi bir donanımdan vazgeçilmez diye düşünüyorum.

Birmuggle

Üyecik
Orası öyle tabii ama bu konu sahibine bağlı eğer kullanışsız ya da geri kalmış diye düşünürse başka önerilerde bulunuruz. Ama pop-up var diye o kadar iyi bir donanımdan vazgeçilmez diye düşünüyorum.
Haklısınız bende sizin gibi düşünüyorum teşekkür ederim

Başka önerileriniz nelerdir düşünmek açısından acaba?

TheLastWarrior

Profesör
Tam ekran deneyimini yasamanız lazım 8 aydır mi9t kullanıyorum pop up kamera hiç sıkıntı ypmadı poco f2 pro kendi klasmanın klası

Son mesajlar