Soru Tavsiye ikinci el, sıfır laptop? Bütçe 5000-7000 TL

Bu konuyu okuyanlar

coollime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Google Chrome da eklentileri yazılımları aktif olarak kullanacağım, ufak tefek oyunlar oynayacağım ancak milli ölçü birimimiz gta V i de çalıştırabilecek bir laptop arıyorum.
Çok oyun oynayan biri değilim. Anca Half life, Knight vs. ama yinede GTA V çalıştırabiliyor olması iyi olur. Çok abartı olmazsa 144Hz tercihim olur.

Sıfır yada ikinci elini 5000-7000 tlye temin edebileceğim bir laptop önerebilir misiniz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İkinci eli bilemem ama bu fiyatlarda istediğiniz ürünü sıfır bulamazsınız.

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
144 Hz
Merhaba.

Google Chrome da eklentileri yazılımları aktif olarak kullanacağım, ufak tefek oyunlar oynayacağım ancak milli ölçü birimimiz gta V i de çalıştırabilecek bir laptop arıyorum.
Çok oyun oynayan biri değilim. Anca Half life, Knight vs. ama yinede GTA V çalıştırabiliyor olması iyi olur. Çok abartı olmazsa 144Hz tercihim olur.

Sıfır yada ikinci elini 5000-7000 tlye temin edebileceğim bir laptop önerebilir misiniz?
144 Hz bi PC sıfır bulamazsın ama 2 el sadece internete bulursun ne kadar güvenilir olur bilmem
Mağazadan yüz yüze alacaksan GTA 5 i ryzen 5 3500u veya 8 li laptop ta açabilir 1080p 35 FPS oynarsın yazılımda sıkıntı çıkarmaz

folroad

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba.

asus tuf gaming öneririm performansı tasarımı iyidir biraz ses çıkarıyor onun dışında sorunu yok.
Karar verirken herhangi pc mağazasına git bak tasarımı kullanıma vs incele
mesela geçen excalibur ve lenovo ideapad gaminge baktım ekranları aşırı kalın geldi kendimce kullanışlı bulamadım .

şimdiden hayırlı olsun .